Bude to bolet, doktore?

Bude to bolet, doktore? - Adam Kay | Replicamaglie.com

..., doktore?, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Bude to bolet, doktore? ... Bude to bolet, doktore? : Adam Kay : 9788075653079 ... . Obsah knihy: Bude to bolet, doktore? Tuto knihu užívejte 3x denně. Smích léčí! Kniha, která vás přesvědčí, že humor a bolest patří k sobě. Vítejte ve světě, kde je 97hodinový pracovní týden. Vítejte ve světě, kde se dělají rozhodnutí o životě a smrti. Vítejte ve světě s nepřetržitou tsunami tělesných tekutin. Napsali o knize Bude to bolet, doktore? „Fantastická kniha. Smála jsem se tak divoce a často, ... ‎Bude to bolet, doktore? on Apple Books ... . Napsali o knize Bude to bolet, doktore? „Fantastická kniha. Smála jsem se tak divoce a často, že jsem se málem zadusila, ale zároveň je kniha také velice dojemná a důležitá." Cathy Rentzenbrink, autorka knihy Poslední akt lásky „Bolestně legrační. Bolest a legrace dávají společně dohromady cosi naprosto dobrého ... Kupte knihu Bude to bolet, doktore? (Adam Kay) s 28 % slevou za 212 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Kupte knihu Bude to bolet, doktore? od Adam Kay na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % E-kniha: Bude to bolet, doktore? - Adam Kay. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... O čem je kniha Bude to bolet, doktore?? Tuto knihu užívejte 3x denně. Smích léčí! Kniha, která vás přesvědčí, že humor a bolest patří k sobě. Vítejte ve světě, kde je 97hodinový pracovní týden. Vítejte ve světě, kde se dělají rozhodnutí o životě a smrti. Vítejte ve světě s nepřetržitou tsunami tělesných ... Mezi knihy, které vás rozesmějí, dojmou a taky přinutí zamyslet se na určitými věcmi, patří i novinka z nakladatelství Jota Bude to bolet, doktore?, kterou napsal Adam Kay. Tento pozoruhodný muž začínal jako lékař a v současné době působí jako umělec. Cesta od váženého povolání k tomu bohémskému byla trnitá a vydlážděná hodinami přesčasů, emocemi, … Bude to bolet, doktore? | Adam Kay Kniha, která vás přesvědčí, že humor a bolest. patří k sobě. Vítejte ve světě, kde je 97hodinový pracovní týden. Vítejte ve světě, kde se dělají rozhodnutí o životě a smrti. Vítejte ve světě s nepřetržitou tsunami tělesných tekutin. Vítejte ve světě, kde vyděláváte míň ... Bude to bolet, doktore? Vítejte ve světě, kde je 97hodinový pracovní týden. Vítejte ve světě, kde se dělají rozhodnutí o životě a smrti. Vítejte ve světě s nepřetržitou tsunami tělesných tekutin. Vítejte ve světě, kde vyděláváte míň než automat na nemocničním parkovišti. Dejte sbohem svým přá...

INFORMACE

AUTOR
Adam Kay
DIMENZE
8,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Bude to bolet, doktore?.pdf

POPIS

Vítejte ve světě, kde je 97hodinový pracovní týden. Vítejte ve světě, kde se dělají rozhodnutí o životě a smrti. Vítejte ve světě s nepřetržitou tsunami tělesných tekutin. Vítejte ve světě, kde vyděláváte míň než automat na nemocničním parkovišti. Dejte sbohem svým přátelům a vztahům. Vítejte v životě mladého lékaře. Když Adam Kay poprvé vkročil na nemocniční oddělení, rázem si uvědomil, že na medicíně je neučili spoustě věcí… Jeho deníky z první linie státního zdravotnictví – potají nadrápané po dlouhých nočních šichtách, nekonečných dnech a prošvihnutých víkendech – jsou střídavě legrační, děsivé a srdcervoucí. Dočista bez zábran v nich popisuje, jaké oběti přinášel ve své době na oltáři vlasti. V knize se dočtete vše o životě mladého lékaře, a také pár věcí, které byste raději ani vědět nechtěli. A ano, může zanechat jizvy.

Chcete si přečíst knihu?Bude to bolet, doktore? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adam Kay. Číst Bude to bolet, doktore? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY