Pád FIFA: Milionová korupce v srdci světového fotbalu

Pád FIFA: Milionová korupce v srdci světového fotbalu - David Conn | Replicamaglie.com

...it. Když bývalý prezident FIFA Sepp Blatter oznámil, že mistrovství světa ve fotbale se bude v roce 2022 konat v nesnesitelně rozpáleném Kataru, i naprostý laik pochopil, že s organizací světového fotbalu je něco zásadně v nepořádku ... Pad fifa conn david e kniha | HLEDEJCENY.cz ... . Milionová korupce v srdci světového fotbalu. CONN David. Info: Host, 2018 (1.) - brož., 343 str. EAN: 9788075774699 ISBN: Pád FIFA a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať knižky, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť údaje - takzvané koláčiky ale ... Pád FIFA / Nejlevnější knihy ... . Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať knižky, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť údaje - takzvané koláčiky alebo cookies. Fotbalu a politice prý rozumí každý. Občas ale jedno od druhého nejde rozlišit. Když bývalý prezident FIFA Sepp Blatter oznámil, že se mistrovství světa ve fotbale bude v roce 2022 konat v nesnesitelně rozpáleném Kataru, i naprostý laik pochopil, že s organizací světového fotbalu je něco zásadně v nepořádku. Fotbalu a politice prý rozumí každý. Občas ale jedno od druhého nejde rozlišit. Když bývalý prezident FIFA Sepp Blatter oznámil, že se mistrovství světa ve fotbale bude v roce 2022 konat v nesnesitelně rozpáleném Kataru, i naprostý laik pochopil, že s organizací světového fotbalu je něco zásadně v nepořádku. Miliónová korupce v srdci světového fotbalu . ... Hra o obrovské peníze v knize Pád FIFA. Miliónová korupce v srdci světového fotbalu . Co dříve ve fotbale bylo radostí, je v mnoha případech podlostí a čachrářstvím. Koupit a prodat se dá vše. Na vrcholové úrovni je sport často spojen s politikou. Fotbalu a politice prý rozumí každý. Občas však jedno od druhého nejde rozlišit. Když bývalý prezident FIFA Sepp Blatter oznámil, že mistrovství světa ve fotbale se bude v roce 2022 konat v nesnesitelně rozpáleném Kataru, i napr...

INFORMACE

AUTOR
David Conn
DIMENZE
6,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Pád FIFA: Milionová korupce v srdci světového fotbalu.pdf

POPIS

Fotbalu a politice prý rozumí každý. Občas ale jedno od druhého nejde rozlišit. Když bývalý prezident FIFA Sepp Blatter oznámil, že se mistrovství světa ve fotbale bude v roce 2022 konat v nesnesitelně rozpáleném Kataru, i naprostý laik pochopil, že s organizací světového fotbalu je něco zásadně v nepořádku. Policejní zátah v roce 2015 toto široce sdílené podezření potvrdil. Během mezinárodní akce tehdy bylo zatčeno a obviněno z korupce sedmadvacet vysoce postavených funkcionářů FIFA. David Conn se tématu korupce a politikaření v nejvyšších patrech světového fotbalu věnuje dlouhodobě. Pád FIFA je výsledkem jeho mnohaletého úsilí, v němž popisuje začátky světové fotbalové asociace i její trpký sestup, líčí portréty padlých hvězd, jako jsou Michel Platini nebo Franz Beckenbauer, a zpovídá i samotného Blattera.

Chcete si přečíst knihu?Pád FIFA: Milionová korupce v srdci světového fotbalu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Conn. Číst Pád FIFA: Milionová korupce v srdci světového fotbalu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY