Štvanec

Štvanec - Michael Robotham | Replicamaglie.com

...zev: The Hunted, Informace o filmu na http://www ... Štvanec - Michael Robotham | Kniha na Alza.cz ... .sms.cz/film/stvanec-1 Thriller / drama / akční, USA, 2003, 94 min. Režie: William Friedkin Hraj... Štvanec (2003) Štvanec Štvanec Hunted, The Krajina pôvodu: USA, 2003, 91 min Žáner: Akční / Drama / Thriller Réžia: William Friedkin, Moe Charif Scénar: David Griffiths, Peter Griffiths, Art Monterastelli Hudba: Brian Tyler Kamera: Caleb Deschanel Online Štvanec. V roce 1999 se seržant Aaron Hallam, příslu ... Štvanec - Michael Robotham | Elektronická kniha na Alza.cz ... . V roce 1999 se seržant Aaron Hallam, příslušník zvláštní jednotky americké armády, stane v Kosovu svědkem masakru civilistů. Podaří se mu proniknout do štábu a zabít důstojníka, který akci velí. Je sice vyznamenán za hrdinství, jeho psychika je však těžce poznamenána. Štvanec E-kniha, česky. Štvanec. 7x. 0. Elektronická kniha Autor: Michael Robotham. 2018, česky, 496 strán. Elektronické knihy » Thrillery, Detektívky. Ihneď k čítaniu ePUB, Kindle. Dostupné pre elektronické čítačky Dostupné na webe Dostupné na iOS Dostupné na Androide Dostupné na Windows Phone. Štvanec a televízny program. Pozrite si najbližšie vysielanie filmu Štvanec online v TV programe. Hodnotenie filmu, herecké obsadenie či fotogaléria. Štvanec IRA Celý film by KoukeYTe - celé filmy zdarma. 1:52:46. Hlava-Ruce-Srdce Celý film by KoukeYTe - celé filmy zdarma. 1:48:48. Noc oživlých mrtvol Celý film by KoukeYTe - celé filmy zdarma. 1:31:48. Indián a Sestřička - Celý film „Štvanec", v originále „The Hunted", je v pořadí jedenáctá e...

INFORMACE

AUTOR
Michael Robotham
DIMENZE
9,59 MB
NÁZEV SOUBORU
Štvanec.pdf

POPIS

Audie Palmer strávil deset let v texaské věznici za účast na ozbrojené loupeži, při které zemřeli čtyři lidé a zmizelo sedm milionů dolarů. Během let, strávených za mřížemi, byl opakovaně ztlučen, pobodán a neustále mu vyhrožovali jak vězňové, tak dozorci. A to všechno se dělo kvůli jediné otázce: Kde jsou ty prachy?Den předtím, než měl být Audie propuštěn na vytouženou svobodu, náhle z věznice zmizí. Okamžitě ho všichni začnou hledat - policie, FBI, gangsteři i mocní hráči v pozadí - Audie ale neprchá, aby si zachránil svůj vlastní život. Prchá, aby zachránil život někoho jiného. Michael Robotham stvořil dokonalého hrdinu-outsidera, s minimální vyhlídkou na úspěch. Zve své čtenáře k účasti na vzrušujícím honu na čestného zločince, obestřeného tajemstvím.Australský spisovatel Michael Robotham za svůj román Živý, nebo mrtvý obdržel Zlatou dýku, prestižní ocenění britské Asociace autorů detektivních románů. Ve skvěle obsazené soutěži porazil i tak renomované soupeře, jako jsou Američan Stephen King nebo JK Rowlingová, britská autorka knih o Harrym Potterovim píšící úspěšné detektivky pod pseudonymem Robert Galbraight.

Chcete si přečíst knihu?Štvanec ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Robotham. Číst Štvanec Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY