THOVT - odhalení 1

THOVT - odhalení 1 - Kerstin Simoné | Replicamaglie.com

...ěnách, které se nyní odehrávají. Aladin napsal/a o THOVT - odhalení 1 ... THOVT - projekt lidstvo - Kerstin Simoné | Knihy Dobrovský ... . V tomto díle se žádné odhalení nekoná !!! 90% procent knihy je jen poučování lidstva co dělá špatně,které se neustále omýlá dokola a 10% jsou věci kde autorka jen pár větama něco nakousne ale žádné fakta ani zajímavosti se nedozvíte.Za mě velké zklamání !!! Kupte knihu Thovt Odhalení 1 (Kerstin Simoné) s 22 % slevou za 313 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si ... Kerstin Simoné: Thovt, Odhalení 1 - YouTube ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Thovt - Odhalení 1 5 Recenze. Renata Petrickova 2018-10-10 10. 10. 2018 ★ ★ ★ ★ ... Thovt Odhalení 1. Ohodnotit » ... Thovt vám s nesmírnou láskou podává pomocnou ruku. Přijměte jeho pozvání a nechejte se vést k branám poznání a hluboké moudrosti. MOJE KNIHOVNY. Přidat do nákupního seznamu » ... THOVT - odhalení 2 Autor: Simoné, Kerstin Nakladatel: ANCH BOOKS EAN: 9783945803288 ISBN: 978-3-945803-28-8 Originál: Thot - Di Offenbarungen Překlad: Helešicová, Daniela Popis: 1× kniha, brožovaná, 236 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Již podtitul druhého dílu Odhalení II. - Probuzení z iluze - dává tušit přímost a intenzitu, s níž nás Thovt v této knize uvádí do nové éry lidských dějin. Důrazně nás podněcuje k tomu, abychom si uvědomili propojenost s naší domovskou planetou a se vším živoucím v universu jako bezpodmínečné východisko ... Thovt - Odhalení 1. Kerstin Simoné 278 Kč 390Kč...

INFORMACE

AUTOR
Kerstin Simoné
DIMENZE
4,36 MB
NÁZEV SOUBORU
THOVT - odhalení 1.pdf

POPIS

Jak můžeme komunikovat s naším tělem i s naší duší a dosáhnout uzdravení na všech úrovních hmotného bytí? Co se v současné době odehrává v naší Galaxii a jaké následky mají tyto události pro lidstvo? Do jaké míry se tyto děje podílejí na klimatických změnách na Zemi? Odkud pochází mocný, vesmírný paprsek lásky a jak se nyní můžeme stát součástí fáze nového nasměrování? Otevřete své srdce, ponořte se do Thovtových sfér – dostane se vám zcela nové duchovní orientace. Staňte se vědomou součástí propojení se s kosmickým paprskem lásky. Díky němu se na vás přenese nejvyšší možná energetická frekvence přímo z?Prvotního zdroje. Tato a mnohá jiná zajímavá témata vás uvedou hlouběji do oblastí vašeho ryzího Já i nového naprogramování ducha. Thovt vám s nesmírnou láskou podává pomocnou ruku. Přijměte jeho pozvání a nechejte se vést k branám poznání a hluboké moudrosti.

Chcete si přečíst knihu?THOVT - odhalení 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kerstin Simoné. Číst THOVT - odhalení 1 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY