Keramika pro život s přírodou

Keramika pro život s přírodou - Veronika Tymelová | Replicamaglie.com

.... Kniha je určena pro všechny, bez rozdílu věku nebo schopností, jimž je vrozená touha objevovat, tvořit a zanechat po sobě smysluplné stopy ... Keramika pro život s přírodou | Knihy Grada ... . Je vhodná také pro rodiče, kteří rádi prožívají čas se svými dětmi, poznávají s nimi ... Keramika pro život s přírodou Veronika Tymelová. Skladem 2 ks ... Kniha je určena pro všechny, bez rozdílu věku nebo schopností, jimž je vrozená touha objevovat, tvořit a zanechat po sobě smysluplné stopy. Keramika pro život s přírodou 0% 0 0 Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a p ... Keramika pro život s přírodou - Tymelová Veronika od 195 ... ... . Keramika pro život s přírodou 0% 0 0 Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem. Keramika pro život s přírodou - Veronika Tymelová - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží Keramika pro život s přírodou ... Kniha je určena pro všechny, bez rozdílu věku nebo schopností, jimž je vrozená touha objevovat, tvořit a zanechat po sobě smysluplné stopy. Je vhodná také pro rodiče, kteří rádi prožívají čas se svými dětmi, poznávají s nimi přírodu a osvojují si nové tvůrčí dovednosti, třeba ... Keramika pro život s přírodou. Veronika Tymelová Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. ......

INFORMACE

AUTOR
Veronika Tymelová
DIMENZE
4,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Keramika pro život s přírodou.pdf

POPIS

Kde stále brát inspiraci, aby člověk nebyl jen bezduchým „kopírákem“? Jak vzniká ložisko hlíny? Kde a jak v přírodě najít a nakopat si trochu vlastní keramické hmoty? Jak zjistit její vlastnosti? Jak z ní vytvořit a vypálit vlastní výrobek? Na to vše autorka v knize odpovídá a doplňuje: „nerada vyrábím předměty, které postrádají svůj účel...“ Autorka složila knihu jako barevnou koláž. Zabývá se v ní nejen technikami keramické tvorby, ale předkládá také způsoby hledáníinspirace v přírodě. Nahlíží do života hmyzu, ptactva a rostlin a těmto poznatkům přizpůsobuje svoje výrobky. Kniha je určena pro všechny, bez rozdílu věku nebo schopností, jimž je vrozená touha objevovat, tvořit a zanechat po sobě smysluplné stopy. Je vhodná také pro rodiče, kteří rádi prožívají čas se svými dětmi, poznávají s nimi přírodu a osvojují si nové tvůrčí dovednosti, třeba při tvorbě z keramické hlíny.

Chcete si přečíst knihu?Keramika pro život s přírodou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Veronika Tymelová. Číst Keramika pro život s přírodou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY