Hřbitov pod hladinou

Hřbitov pod hladinou - Clive Cussler | Replicamaglie.com

...ešované či nemilosrdně zavražděné lodní posádky a k tomu ... Vyhledávání | ČSFD.cz ... ... Cussler Clive - Hřbitov pod hladinou , Pokud jste u nás již v minulosti nakupovali, zadejte při registraci stejnou emailovou adresu jako v předchozích objednávkách a my Vám po přihlášení zpětně zobrazíme seznam Vašich objednávek! Objednávejte knihu Hřbitov pod hladinou v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazn ... Hřbitov pod hladinou | Albatrosmedia.cz ... . Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Kupte knihu Hřbitov pod hladinou od Clive Cussler na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Hřbitov pod hladinou a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať knižky, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť údaje - takzvané koláčiky alebo cookies. Poprvé v historii se nyní mezinárodní expedice za asistence historiků i pamětníků pokusí prozkoumat „hřbitov pod hladinou", rozkládající se podél invazních pláží, a s pomocí archeologického výzkumu těchto trosek upřesnit archivní záznamy. Fr., skryté titulky. Vytisknout....

INFORMACE

AUTOR
Clive Cussler
DIMENZE
3,84 MB
NÁZEV SOUBORU
Hřbitov pod hladinou.pdf

POPIS

Dirk Pitt a jeho tým z vládní agentury NUMA má v rukou případ, který se vymyká všem dosavadním zkušenostem. Potopené a zmizelé lodě, pohřešované či nemilosrdně zavražděné lodní posádky a k tomu nebezpečné zamoření oceánu jedovatými chemickými látkami. Nitky pátrání a jednotlivé důkazy se sbíhají u jedné vážené rejdařské rodiny, která baží nejen po stále vyšších ziscích, ale i politické destabilizaci vyspělého světa. Dirka čeká snad nejtěžší mise jeho kariéry, ve které je v sázce jeho pověst i život.

Chcete si přečíst knihu?Hřbitov pod hladinou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Clive Cussler. Číst Hřbitov pod hladinou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY