Neobyčejné omalovánky: Jednorožci a ještě mnohem víc…

Neobyčejné omalovánky: Jednorožci a ještě mnohem víc… - - | Replicamaglie.com

... Omalovánky; Děti nad 10 let › Pracovní sešity, kreativita; Neknižní zboží ... Omalovánky a vystřihovánky, pouze skladem | Zboží.cz ... ... Neobyčejné omalovánky: Jednorožci a ještě mnohem víc… Autor: kol. Nakladatel: Pikola EAN: 8594051530927 ISBN: Originál: Kaleidoscope Colouring Unicorns and More Popis: 1× kniha, 1× Ostatní, 1× Pouzdro, brožovaná, 64 stran, česky Rozměry: 23 × 29 cm Rok vydání: Hledáte Neobyčejné omalovánky Jednorožci od neuveden? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Neobyčejné omalovánky JEDNOROŽCI a ještě mnohem víc ... Kniha Neobyčejné omalovánky: JEDNOROŽCI a ještě mnohem víc ... ... . 33 prodejen po celé ČR Neobyčejné omalovánky JEDNOROŽCI a ještě mnohem víc…, Set se čtyřmi fixy a dvěma glitry nabízí okouzlující vizuální zážitek pro všechny věkové kategorie. Omalovánky obsahují přes 30 obrázků inspirovaných obrazci z Omalovánky obsahují přes 30 obrázků inspirovaných obrazci z barevných sklíček v kaleidoskopu. Až je vybarvíš pastelovými barvami a ozdobíš glitry, z každé stránky se stane originální obraz, který zkrášlí tvůj svět - ať už to budou nádherná vyobrazení jednorožců, fantaskních květin či dalších snových ... Neobyčejné omalovánky: JEDNOROŽCI a ještě mnohem víc…, omalovánky jsou určené spíše pro děti, holčičky. Koupila jsem je neteři, která měla osm let a byla z nich nadšená. Obsahují také sadu čtyř fix a dva glitry. Omalovánky mají roztomilé obrázky (celkem jich je 30), vypadající opravdu kouzelně. Neobyčejné omalovánky. autor neuveden. Info: Universum, 2018 (1.) - brož., 64 str. EAN: 8594051530927 ISBN: 859-40-515-3092-7. Hodnocení: 0 hodnocení ... Recenze produktu Jednorožci a ještě mnohem víc. Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi. Zboží ze stejné kategorie - Neobyčejné omalovánky: JEDNOROŽCI a ještě mnohem víc...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
4,37 MB
NÁZEV SOUBORU
Neobyčejné omalovánky: Jednorožci a ještě mnohem víc….pdf

POPIS

Set se čtyřmi fixy a dvěma glitry nabízí okouzlující vizuální zážitek pro všechny věkové kategorie. Omalovánky obsahují přes 30 obrázků inspirovaných obrazci z barevných sklíček v kaleidoskopu. Až je vybarvíš pastelovými barvami a ozdobíš glitry, z každé stránky se stane originální obraz, který zkrášlí tvůj svět – ať už to budou nádherná vyobrazení jednorožců, fantaskních květin či dalších snových obrázků a ornamentů.

Chcete si přečíst knihu?Neobyčejné omalovánky: Jednorožci a ještě mnohem víc… ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Neobyčejné omalovánky: Jednorožci a ještě mnohem víc… Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY