Rémi: Rozervaný román

Rémi: Rozervaný román - Martin Goffa | Replicamaglie.com

...plně. Kupte knihu Rémi od Martin Goffa na Martinus ... Martin Goffa | Gorila ... .cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % román (27) napětí (19) česká próza (18) román pro ženy (15) anglická literatura (14) detektivka (13) láska (12) česká literatura (11) rodinné vztahy (9) thriller (8) ... Rémi rozervaný román 140 K ... Rémi dávno ztratil kontrolu nad svým životem. Potýká se s pocitem marnosti, neschopnosti vykro ... Rémi - Martin Goffa, 2018, pevná vazba, český jazyk ... ... . Potýká se s pocitem marnosti, neschopnosti vykročit ze zaběhnutých, depresivních kolejí a začít znovu. Jednoho dne frustrace vyvře a Rémi se dává na útěk s krví na rukou. Jeho odysea napříč lesy a posledními záchvěvy české divočiny je pokusem o únik a vykoupení. Rémi. Rozervaný román - Martin Goffa . Rémi dávno ztratil kontrolu nad svým životem. Potýká se s pocitem marnosti, neschopnosti vykročit ze zaběhnutých, depresivních kolejí a začít znovu. Jednoho dne frustrace vyvře a Rémi se dává na útěk s krví na rukou. Rémi dávno ztratil kontrolu nad svým životem. Potýká se s pocitem marnosti, neschopnosti vykročit ze zaběhnutých, depresivních kolejí a začít znovu. Jednoho dne frustrace vyvře a Rémi se dává na útěk s krví na rukou. Jeho odysea napříč lesy a posledními záchvěvy české divočiny je pokusem o únik a vykoupení. Počet stran: 214, Cena: 172 Kč, Nakladatelství: Knižní klub, Autor e-knihy: Martin Goffa, Temně laděný "román na cestě" představuje vyprahlého a vnitřně prázdného hrdinu Rémiho, který se v jednom nešťastném a nekontrolovaném okamžiku stává neúmyslně vrahem. Po této ... Rémi dávno ztratil kontrolu nad svým životem. Potýká se s pocitem marnosti, neschopnosti vykročit ze zaběhnutých, depresivních kolejí a začít znovu. Jednoho dne frustrace vyvře a Rémi se dává na útěk s krví na rukou. Jeho odysea napříč lesy a posledními záchvěvy české divočiny je pokusem o únik a vykoupení. Kniha: Rémi(Martin Goffa) ...

INFORMACE

AUTOR
Martin Goffa
DIMENZE
4,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Rémi: Rozervaný román.pdf

POPIS

Rémi dávno ztratil kontrolu nad svým životem. Potýká se s pocitem marnosti, neschopnosti vykročit ze zaběhnutých, depresivních kolejí a začít znovu. Jednoho dne frustrace vyvře a Rémi se dává na útěk s krví na rukou. Jeho odysea napříč lesy a posledními záchvěvy české divočiny je pokusem o únik a vykoupení. Osud mu však do cesty postaví i naději na vykoupení. Populární autor detektivních příběhů přichází s trýznivým portrétem muže bojujícího s vlastními i cizími démony na cestě k sebezničení.

Chcete si přečíst knihu?Rémi: Rozervaný román ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Goffa. Číst Rémi: Rozervaný román Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY