Černooká

Černooká - Anna Musilová | Replicamaglie.com

...Není třeba se bát tohoto podivného názvu ... Černooká - příběh za příběhem - Anniny Deníky ... . Jedná se totiž o rostlinu s krásným květem, jejíž zlidovělý název černooká Zuzana se u nás vžil. Má však názvů několik, kromě jiných také thunbergie, nebo smatovka křídlatá. Pojmenování černooká Zuzana získala díky nápadnému, tmavě hnědé... Černooká, první český psychothriller pro mládež, v posledních dnech zaplavila sociální sítě (mrkněte na Instagramu na hashtag #cernooka!). Její autorka, studentka žurnalistiky Anna ... Starkl zahradník - zásilková služba - Garden Center ... ... . Její autorka, studentka žurnalistiky Anna Musilová, v něm nádherným jazykem popisuje téma, které má k nádheře daleko - deprese. Provided to YouTube by Supraphon Černooká · Dechová hudba/Jindřich Bauer Láska v máji Písničky Josefa Hotového (Pův.LP+bonusy) ℗ 1955 SUPRAPHON a.s. Released on: 2009-11-25 Auto ... černooká zuzana, pěstovat černookou zuzzanu, smatovka křédlá, Thunbergia, zazimovat černookou zuzanu Jana Sramcikova Láskou ke květ...

INFORMACE

AUTOR
Anna Musilová
DIMENZE
9,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Černooká.pdf

POPIS

Temný thriller o pozvolném propadu do deprese vyvolané dávným traumatem. Viktorie je zdánlivě normální, i když trochu asociální, sedmnáctiletá studentka, která právě prožívá první lásku, řeší rozpory s kamarádkou a věnuje se čtení klasické literatury. Ta největší dramata se ale odehrávají za těmito povrchními starostmi. Viktorie totiž bojuje s nezlomnými vnitřními démony. Když byla malá, zemřela jí matka, a ona ani zbylí členové rodiny se z toho nikdy úplně nevzpamatovali. Viktorie na své dětské trauma reaguje pozvolným propadem do stále hlubší deprese, ve které už není sto rozeznat realitu od výplodů své zmatené mysli. Navíc se v jejím životě začíná objevovat záhadná dívka, která jí nedá spát. Kdo je tahle nevypočitatelná Černooká? Kde se tady vzala? A proč má Vikrorie dojem, že ji vidí, kam se podívá?

Chcete si přečíst knihu?Černooká ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Musilová. Číst Černooká Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY