Stín katedrály: Božská krimikomedie

Stín katedrály: Božská krimikomedie - Miloš Urban | Replicamaglie.com

...posvátnou bázeň. Stín katedrály (Božská krimikomedie) Urban Miloš ... Î Stín katedrály - božská krimikomedie ⚞ eBook or E-pub free ... . Kdesi ve stínu katedrály je magický prostor, kde se potkáte se svou minulostí. Napíše vám milovaná žena, kterou jste dávno pokládali za mrtvou. Váš přítel je brutálně zavražděn a pohřben hlavou dolů ve vysvěcené kryptě. Božská krimikomedie spisovatele oceněného cenou Magnesia Litera "Vstupujeme-li do katedrály, vstupujeme do jiné reality - platí zde vyšší zákony a také nároky na naši morálku jsou vyšší. Málokdo dnes cítí v kostele posvátnou bázeň. Ale pod klenbou kate ... Stín katedrály - Božská krimikomedie - Urban Miloš ... ... . Málokdo dnes cítí v kostele posvátnou bázeň. Ale pod klenbou katedrály i nevěřící smekají čapku a ztišují hla Stín katedrály Podnázov Božská krimikomedie EAN/ISBN 9788072035083 Forma pevná väzba Autor Miloš Urban Druh tovaru Kniha Rok vydania 2003 Rozsah 280 Rozmer 120×175×35 mm Hmotnosť 0,33 Stav Rozobraté Sadzba DPH 10% Zľava 25% Božská krimikomedie. URBAN Miloš. Info: Argo, 2003 (1., dotisk) - váz., 280 str. Ilustr. P. Růt EAN: 9788072035083 ISBN: Î Stín katedrály - božská krimikomedie ⚞ eBook or E-pub free. Sna ila jsem se tu knihu p e st znovu, abych si utvo ila po dn n zor Ale napodruh to bylo je t hor , kdy u net hne z hada, net hne nic Dobr pokus o dva r zn vyprav sk styly, jenom e nefunguje ensk pohled na v c p sob komicky a jej lidov mluva po p r str nk ch sp e obt uje, ne ... název: Stín katedrály: podtitul: Božská krimikomedie: grafická úprava: Pavel Růt: nakladatelství: Argo: rok vydání: 2003 (1. vydání) ISBN: 80-7203-508-8 Stín Katedrály, aneb Božská krimikomedie Miloš Urban: Stín katedrály, Argo, 2003, 280 s.. Miloš Urban napsal novou knihu.Upozorňují nás na to letáky, reklamní kampaň je zdařilá. I kdyby nebyla, je u nás spousta lidí, kteří se na nového Urbana těší. Božská krimikomedie " Vstupujeme-li do katedrály, vstupujeme do jiné reality - platí zde vyšší zákony a také nároky na naši morálku jsou vyšší. Málokdo dnes cítí v kostele posvátnou bázeň. Ale pod klenbou katedrály i nevěřící smekají čapku a ztišují hlas v očekávání, že se přihodí něco mimořádného. Božská krimikomedie. URBAN Miloš. Info: Argo, 2018 (3.) - brož., 280 str. Ilustr. P. Růt EAN: 9788025724231 ISBN: 978-80-257-2423-1 Božská krimikomedie spisovatele oceněného cenou Magnesia Litera "Vstupujeme-li do katedrály, vstupujeme do jiné reality - platí zde vyšší zákony a také nároky na naši morálku jsou vyšší. Málokdo dnes cítí v kostele posvátnou bázeň. Ale pod klenbou katedrály i nevěřící smekají čapku a ztišují hla Miloš Urban: Stín katedrály. ... Ale pod klenbou katedrály i nevěřící smekají čapku a ztišují hlas v očekávání, že se přihodí něco mimořádného." ... Pamětech poslance parlamentu přichází ke čtenářům Stín katedrály, na jehož obálce se skví podtitul Božská krimikomedie. ... Mgr. Milan Sýkora IČ: 86666291 Italská 25/36 120 00, Praha 2 - Vinohrady [email protected] č.ú.: 2101241590/2010...

INFORMACE

AUTOR
Miloš Urban
DIMENZE
11,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Stín katedrály: Božská krimikomedie.pdf

POPIS

Pátý román spisovatele oceněného cenou Magnesia Litera. "Vstupujeme-li do katedrály, vstupujeme do jiné reality – platí zde vyšší zákony a také nároky na naši morálku jsou vyšší. Málokdo dnes cítí v kostele posvátnou bázeň. Ale pod klenbou katedrály i nevěřící smekají čapku a ztišují hlas v očekávání, že se přihodí něco mimořádného." Citát nás uvádí do dějiště strašlivých událostí, jež postihnou nejznámější pražský chrám na podzim nejmenovaného roku: na zdech se objevují znamení s rohy, v zamrzlých kropenkách se zrcadlí budoucnost a v relikviářích přibývají čerstvé ostatky neznámého původu. Je jen otázkou času, kdy v chrámu zazní střelba a před Zlatou bránou poprvé zastaví pohřební vůz. Na tuto knihu volně navazuje román "Santiniho jazyk" (Argo, září 2005).

Chcete si přečíst knihu?Stín katedrály: Božská krimikomedie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloš Urban. Číst Stín katedrály: Božská krimikomedie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY