Stín věcí ztracených: Licanius: Kniha První

Stín věcí ztracených: Licanius: Kniha První - James Islington | Replicamaglie.com

... kdysi sloužili - Nadaní -, byli ušetřeni pouze proto, že přijali čtyři Zásady povstalců, a významně tak omezili svou moc ... James Islington: Stín věcí ztracených - Děti noci ... . Davian musí coby jeden z Nadaných snášet ... Kniha: Stín věcí ztracených - James Islington Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Svůj debutový román Stín věcí ztracených(2014) vydal nejprve vlastním nákladem. Po velkém úspěchu, kdy se prodalo více ... Stín věcí ztracených: Licanius: Kniha První - KOSMAS.cz ... . Svůj debutový román Stín věcí ztracených(2014) vydal nejprve vlastním nákladem. Po velkém úspěchu, kdy se prodalo více než sto tisíc výtisků a Islington získal smlouvu s velkým nakladatelstvím, se stal spisovatelem z povolání. Druhá část trilogie Licanius, kniha Ozvěna věcí budoucích, vyšla v originále v roce 2017. Auguři jsou vyvraždění. Nadaní jsou svázáni zásadami a nemohou se nijak bránit. A v této době žije i Davian, který sice má Nadání, ale nedaří se mu Esenci ovládat a co víc, Zkoušky se nezadržitelně blíží a Daviana svírá strach, že se z něho stane Stín - vyvrhel ze společnosti, který přišel o schopnost ovládat Esenci a je nucen protloukat se životem. Stín věcí ztracených (e-kniha) Osud volá, cesta začíná… Uplynulo dvacet let od doby, kdy byli svrženi a pobiti božští Auguři. Ti, kteří jim kdysi sloužili — Nadaní —, byli ušetřeni pouze proto, že přijali čtyři Zásady povstalců, a významně tak omezili svou moc. Stín věcí ztracených - James Islington. Osud volá, cesta začíná… Uplynulo dvacet let od doby, kdy byli svrženi a pobiti božští Auguři. Ti, kteří jim... Licanius | 1. kategorie ... Děj plynul spíš pomaleji a rozjel se až ke konci. Kniha mě i tak zaujala a pokračování si přečtu. Pomohla vám tato recenze? Ano 0 Kniha, HOST, 2018, 9788075774613. ... Stín věcí ztracených. James Islington. 4.6 z 5 hvězdiček....

INFORMACE

AUTOR
James Islington
DIMENZE
8,99 MB
NÁZEV SOUBORU
Stín věcí ztracených: Licanius: Kniha První.pdf

POPIS

Uplynulo dvacet let od doby, kdy byli svrženi a pobiti božští Auguři. Nadaní, kteří jim kdysi sloužili, byli ušetřeni pouze proto, že přijali Čtyři zásady povstalců, a významně tak omezili svou moc.Davian musí coby jeden z Nadaných snášet následky války, prohrané dávno předtím, než se narodil. On a jemu podobní žijí v opovržení. Ale když Davian zjistí, že vládne zakázanou mocí Augurů, uvede do chodu řetěz událostí, které všechno změní.V lese na západě se probouzí mladík zbrocený krví. Na nic si nevzpomíná, jeho osud je však svázán s Davianovým…A daleko na severu se začíná hýbat dávný nepřítel, kterého všichni pokládali za poraženého.

Chcete si přečíst knihu?Stín věcí ztracených: Licanius: Kniha První ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James Islington. Číst Stín věcí ztracených: Licanius: Kniha První Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY