Zatímco jsi spala

Zatímco jsi spala - Kathryn Croftová | Replicamaglie.com

...dinu. Její štěstí se však rozplyne jednoho rána, když se probere v ... Kniha: Zatímco jsi spala (Liz Lawler) | Martinus ... ... Zatímco jsi spala je další skvělá knížka od autorky Liz Lawler. Sice začátek byl hrozně moc nudný a bála jsem se, že mě tahle kniha zklame a bude pro mne velkým zklamáním. Postupem knihy se to ale rozjelo a opět to byla ta skvělá autorka, kterou známe a opět mě dokázala naplno vtáhnout do děje. Zatímco jsi spala Alex se probudí připoutaná na operačním stole. Muž, který se nad ní sklání, není lékař a volba, do které ji n ... Zatímco jsi spala - Liz Lawler | Elektronická kniha na Alza.cz ... . Muž, který se nad ní sklání, není lékař a volba, do které ji nutí, je nevýslovně absurdní a krutá. Když však Alex znovu procitne, nemá na těle žádné stopy po zranění. A vůbec nikdo jejímu hrůznému zážitku nechce věřit, proto začíná Alex ... Elektronická kniha Zatímco jsi spala na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Zatímco jsi spala od ostatních uživatelů. ... Tara Loganová zbožňuje svou perfektní rodinu. Její štěstí se však rozplyne jednoho rána, když se probere v posteli svého souseda. Nevzpomíná si, jak se sem dostala, ani co se mezi nimi stalo. Tara Loganová zbožňuje svou perfektní rodinu. Její štěstí se však rozplyne jednoho rána, když se probere v posteli svého souseda. Nevzpomíná si, jak se sem dostala, ani co se mezi nimi stalo. Ke knize "Zatímco jsi spala" doporučujeme také: Svítání nad savanou Hindráková, Hana Cena: 239 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ... Zatímco jsi spala - Liz Lawler. Alex se probudí připoutaná na operačním stole. Muž, který se nad ní sklání, není lékař a volba, do které ji nutí, je... Tara Loganová zbožňuje svou perfektní rodinu. Její štěstí se však rozplyne jednoho rána, když se probere v posteli svého souseda. Nevzpomíná si, jak se sem dostala, ani co se mezi nimi stalo. Nejhorší ale je, že je ubodán k smrti. Přesvědčená, že ho nezabila, a vyděšená, ... Zatímco jsi spala. Liz Lawler. £7.99; £7.99; Publisher Description. Alex se probudí připoutaná na operačním stole. Muž, který se nad ní sklání, není lékař a volba, do které ji nutí, je nevýslovně absurdní a krutá. Když však Alex znovu procitne, nemá na těle žádné stopy po zranění. A vůbec nikdo jejímu hrůznému ... Zatímco jsi spala je kniha, která se mi neskutečně líbila a užila jsem si každou chvilku čtení. Ale přiznám se, že jsem si musela dávat ve čtení docela dost pauz, protože tenhle psychothriller na mě zapůsobil neskutečně silně, a tak bych ji rozhodně nezvládla přečíst jedním dechem, i když se čte v podstatě sama. Zatímco jsi spala, Kategorie: Thriller, napětí. Alex se probudí připoutaná na operačním stole. Muž, který se nad ní sklání, není lékař a volba, do které ji nutí, je nevýslovně absurdní a krutá. Komentáře ke slovu zatímco » přidat nový komentář ... Zatímco jsi spala autor: Croftová ...

INFORMACE

AUTOR
Kathryn Croftová
DIMENZE
9,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Zatímco jsi spala.pdf

POPIS

Tara Loganová zbožňuje svou perfektní rodinu. Její štěstí se však rozplyne jednoho rána, když se probere v posteli svého souseda. Nevzpomíná si, jak se sem dostala, ani co se mezi nimi stalo. Nejhorší ale je, že je ubodán k smrti. Přesvědčená, že ho nezabila, a vyděšená, že přijde o vše, na čem jí záleží, odejde domů a nikomu neřekne ani slovo. Když se její dcera začne vymykat kontrole a manžel se jí čím dál víc vzdaluje, začne uvažovat, zda někdo z jejích blízkých neví, co se tu noc doopravdy stalo. Policie jí klade nepříjemné otázky a ona si uvědomí, že tomu musí přijít na kloub. Dokáže ale unést pravdu?

Chcete si přečíst knihu?Zatímco jsi spala ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kathryn Croftová. Číst Zatímco jsi spala Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY