Zdravotníci, právo a praxe

Zdravotníci, právo a praxe - Marie Horáková, | Replicamaglie.com

...e by neměla chybět v knihovně každého z nás ... Zdravotníci, právo a praxe | Odborná literatúra a ... ... . Různé právo; Zdravotníci, právo a praxe. Autor: Jan Mach, Marie Horákov ... Právník se zaměřením na zdravotnické právo a zkušená zdravotní sestra připravili stručnou, přehlednou a srozumitelnou knihu zaměřenou na řešení praktických situací, s nimiž se dříve nebo později každý zdravotník setká. ... Kniha Zdravotníci, právo a praxe (Jan Mach) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh ... Zdravotníci, právo a praxe - Marie Horáková, Jan Mach ... ... .sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Zdravotníci, právo a praxe autor: Mach Jan, Horáková Marie dopor. cena: 290 Kč naše cena: 258Kč Zdravotníci, právo a praxe. Mach, Jan. Vydání: Galén 2018 | Jazyk: čeština | Signatura: P 14506. Právník se zaměřením na zdravotnické právo a zkušená zdravotní sestra připravili stručnou, přehlednou a srozumitelnou knihu zaměřenou na řešení praktických situací, s nimiž se dříve nebo později každý zdravotník setká....

INFORMACE

AUTOR
Marie Horáková,
DIMENZE
7,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Zdravotníci, právo a praxe.pdf

POPIS

Právník se zaměřením na zdravotnické právo a zkušená zdravotní sestra připravili stručnou, přehlednou a srozumitelnou knihu zaměřenou na řešení praktických situací, s nimiž se dříve nebo později každý zdravotník setká. Jak postupovat v kritických situacích, jak jednat se soudy, policií, státními orgány, zdravotními pojišťovnami, médii, agresivními pacienty, jak implementovat GDPR apod. Knihu není třeba číst od začátku do konce, stačí si vyhledat odpověď na problém, který právě řešíte, podle kapitol nebo hesel ve věcném rejstříku. Je určena na pomoc lékařům, zdravotním sestrám, porodním asistentkám, klinickým psychologům, klinickým logopedům, fyzioterapeutům a dalším zdravotníkům, jakož i všem, kdo se o problematiku práva ve zdravotnictví zajímají.

Chcete si přečíst knihu?Zdravotníci, právo a praxe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Horáková,. Číst Zdravotníci, právo a praxe Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY