Bratr z ledu

Bratr z ledu - Alicia Kopf | Replicamaglie.com

...8396 ISBN: 978-80-207-1839-6 Originál: Hermano de hielo Překlad: Hazaiová, Lada Popis: Elektronická kniha, 256 stran, bez zabezpečení DRM, 1,6 MB ePUB, 3,0 MB Mobi, česky Rok vydání: 2018 Bratr z ledu ... Bratr z ledu | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Alicia Kopf. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 2 hodnocení čtenářů Kniha Skladem 3 ks; Doručení ZDARMA od 899 ... Leitmotivem knihy je led ve všech podobách a asociacích - ledovce, mráz, zima, sníh, chlad, bělost - a současně funguje jako metafora mezilidských vztahů: těch blízkých mezi hrdinčinou matkou, bratrem autistou a jí samotnou, i těch vzdálených mezi jedinci žijícími v cizím, složitém, venkovním světě začátku jednadvacátého století. Bratr z ledu - Kopf, Alicia ; Leitmotivem knihy je led ve všech podobách a asociacích - ledovce, mráz, zima, sníh, chlad, bělost - a současně funguje jako metafora mezilidských vztahů: těch blízk ... Bratr z ledu - Kopf Alicia od 109 Kč - Heureka.cz ... . Bratr z ledu - Kopf, Alicia ; Leitmotivem knihy je led ve všech podobách a asociacích - ledovce, mráz, zima, sníh, chlad, bělost - a současně funguje jako metafora mezilidských vztahů: těch blízkých mezi ... Polární led. Led v nás. Ledové vztahy. Neproniknutelný nemocný bratr, ve kterém se nikdo nevyzná. Debutová kniha Bratr z ledu od šestatřicetileté katalánské umělkyně a autorky Alicie Kopfové (vlastním jménem Imma Ávalos Marquésová) je velmi netradičním dílem na pomezí fikce a faktu. E-kniha: Bratr z ledu - Alicia Kopf. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Obľúbené miesto knihomoľov, kde môžu predávať a nakupovať prečítané knižky. Každý týždeň prinášame knižné tipy, občas píšeme recenzie na knižky a vždy máme super motivačné obrázky. Leitmotivem knihy je led ve všech ...

INFORMACE

AUTOR
Alicia Kopf
DIMENZE
6,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Bratr z ledu.pdf

POPIS

Leitmotivem knihy je led ve všech podobách a asociacích – ledovce, mráz, zima, sníh, chlad, bělost – a současně funguje jako metafora mezilidských vztahů: těch blízkých mezi hrdinčinou matkou, bratrem autistou a jí samotnou, i těch vzdálených mezi jedinci žijícími v cizím, složitém, venkovním světě začátku jednadvacátého století. Propojení subjektivních pasáží s dokumentárními popisy polárních dějin upomíná kupř. na poetiku Julia Cortázara či Milana Kundery.

Chcete si přečíst knihu?Bratr z ledu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alicia Kopf. Číst Bratr z ledu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY