Matematika a pozornost pro žáky s SPU

Matematika a pozornost pro žáky s SPU - - | Replicamaglie.com

...výšení o 25 %: 75 minut: 90 minut: Navýšení o 50 %: ... Pracovni listy 1 trida matematika levně | Blesk zboží ... ... Pro žáky s poruchou pozornosti či autistického spektra může být doporučena úprava místnosti, ve které se zkouška koná (žák píše s ostatními žáky se stejným ... Matematika a pozornost pro žáky s SPU. Jitka Kendíková, PhDr. měkká vazba 99 Kč ... Matematika a pozornost pro žáky s SPU. Kdo napsal knihu Matematika a pozornost pro žáky s SPU? Autorem je Jitka Kendíková. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ... Centrum učebnic CZ - Raabe, Gošová, V., Kuliferda ... ... . Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Pracovní sešit pro žáky s SPU - 3. díl Skladem (> 5 ks) Třetí díl pracovního sešitu pro žáky se specifickými poruchami učení je určený především pro žáky druhého stupně. Matematika a pozornost pro žáky s SPU - Jitka Kendíková 96 úžasných aktivit pro nácvik matematiky, pozornosti a orientace žáků se specifickými poruchami učení v 1. až 3. ročníku ZŠ Aktivity v knize MATEMATIKA A POZORNOST SPU jsou připravené odborníky na... Matematika a pozornost pro žáky s SPU - Jitka Kendíková . 96 úžasných aktivit pro nácvik matematiky, pozornosti a orientace žáků se specifickými poruchami učení v 1. až 3. ročníku ZŠ Aktivity v knize MATEMATIKA A POZORNOST SPU jsou připravené odborníky na míru dětem se specifickými poruchami učení, které mají ... 5.2.2017 - Centrum učebnic CZ - Raabe, Gošová, V., Kuliferda - Pozornost III - PS pro žáky s SPU na 1. stupni ZŠ Kupte knihu Matematika a pozornost SPU pro děti od 6 do 9 let (Jitka Kendíková, PhDr.) s 28 % slevou za 71 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Matematika a pozornost pro žáky s spu - Kendíková Jitka, PhDr. - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží :) Pracovní sešit pro žáky s SPU - 1. díl 89 Kč Pracovní sešit pro žáky s SPU - 2. díl Matematika a pozornost pro žáky s SPU (99,-) cena: 99 Kč: detail: Soubor motivačních a opakovacích křížovek od 6. do 9. ročníku (180,-) cena: 180 Kč: detail: Krátké texty pro čtenáře II (219,-) cena: 219 Kč: detail...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
9,91 MB
NÁZEV SOUBORU
Matematika a pozornost pro žáky s SPU.pdf

POPIS

96 úžasných aktivit pro nácvik matematiky, pozornosti a orientace žáků se specifickými poruchami učení v 1. až 3. ročníku ZŠ. Aktivity v knize MATEMATIKA A POZORNOST SPU jsou připravené odborníky na míru dětem se specifickými poruchami učení, které mají obtíže se zvládáním základních početních úkonů, potíže s pozorností a s orientací či mají přímo diagnostikovanou poruchu matematických schopností – dyskalkulii. Kniha je určena nejen dětem 1. až 3. tříd, ale i dětem, které s počítáním teprve začínají. Pracovní listy jsou vhodné k nácviku i docvičování, ke skupinové i individuální práci ve škole, ale i pro nácvik v domácím prostředí pod vedením rodičů. 96 aktivit nabídne Vašemu dítěti trénink pozornosti a orientace nejen při výuce matematiky. Pomocí této knihy předejdete školnímu neúspěchu Vašeho dítěte se specifickou poruchou učení. Kniha je určena dětem od 6 do 9 let.

Chcete si přečíst knihu?Matematika a pozornost pro žáky s SPU ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Matematika a pozornost pro žáky s SPU Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY