Všechno, jen ne pravda

Všechno, jen ne pravda - Gillian McAllister | Replicamaglie.com

...dnocení ... Rachel se s Jackem znají jen pár měsíců a už spolu čekají dítě ... Kniha: Všechno, jen ne pravda (Gillian McAllister) | Martinus ... . Je to láska na první pohled - dokonalá, bez poskvrny. Jednou v noci se ovšem Rachel probudí a všimne si zářícího displeje iPadu. Jackovi přišel e-mail a Rachel neodolá a podívá se. Na druhý den Jack e-mail ... Všechno, jen ne pravda / Rachel se s Jackem znají jen pár měsíců a už spolu čekají dítě. Je to láska na první pohled - dokonalá, bez poskvrny. Jednou v noci se ovšem Ra ... Všechno, jen ne pravda | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Je to láska na první pohled - dokonalá, bez poskvrny. Jednou v noci se ovšem Rachel probudí a všimne si zářícího displeje iPadu. Jackovi přišel e-mail a Rachel neodolá a podívá se. Na druhý den Jack e-mail zapře, a pak už se ... Všechno, jen ne pravda CZ Gillian McAllisterová Ikar CZ , 2018 Ahoj, dnes tu mám pro vás všechny další vlog, tentokrát vám ukážu i trošku jak to (ne)vypadá každý druhý den a že všechno není vždy jen růžové a ideální jak ... 0 hodnocení Všechno, jen ne pravda 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Rachel se s Jackem znají jen pár měsíců a už spolu čekají dítě. Je to láska na první pohled - dokonalá, bez poskvrny. Jednou v noci se ovšem Rachel probudí a všimne si zářícího displeje iPadu. Všechno, jen ne pravda CZ - Gillian McAllisterová, Vydavateľ: Ikar CZ, Väzba: Knihy viazané, Počet strán: 336, Rok vydania: 2018 Kniha Všechno, jen ne pravda od Gilliana McAllistera je hodně záhadná knížka. Postupně v příběhu vyvstávají najevo nové věci, o kterých vždy druhý z hlavních hrdinů nevěděl. Některé skutečnosti mě docela překvapily a jiné jsem si zvládla domyslet. Knížka se tím ale celkem doplňovala. Rachel se s Jackem znají jen pár měsíců a už spolu čekají dítě. Je to láska na první pohled - dokonalá, bez poskvrny. Jednou v noci se ovšem Rachel probudí a všimne si zářícího displeje iPadu.... Všechno, jen ne pravda - McAllister, Gillian ; Rachel a Jack se do sebe zamilovali na první pohled. A hned po pár měsících Rachel otěhotněla. Těšení se na potomka však náhle přerušil jeden tajemný e-mail v Jackově iPadu. Rachel si ... Ikar Všechno, jen ne pravda . Rachel se s Jackem znají jen pár měsíců a už spolu čekají dítě. Je to láska na první pohled - dokonalá, bez poskvrny. Jednou v noci se ovšem Rachel probudí a všimne si zářícího displeje iPadu. Jackovi přišel e-mail a Rachel neodolá a podívá se. Na druhý den Jack e-mail zapře, a pak už ... Všechno, jen ne pravda. Gillian McAllister. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.3 z 5 hvězdiček 6 hodnocení čtenářů Knih...

INFORMACE

AUTOR
Gillian McAllister
DIMENZE
9,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Všechno, jen ne pravda.pdf

POPIS

Rachel se s Jackem znají jen pár měsíců a už spolu čekají dítě. Je to láska na první pohled – dokonalá, bez poskvrny. Jednou v noci se ovšem Rachel probudí a všimne si zářícího displeje iPadu. Jackovi přišel e-mail a Rachel neodolá a podívá se. Na druhý den Jack e-mail zapře, a pak už se nedá nic vzít zpátky… Rachle si začíná uvědomovat, že budoucího otce svého dítěte vlastně vůbec nezná a že před ní Jack něco tají. Každým dalším dnem její podezření i nervozita víc a víc narůstá a pomalu se mění v až posedlost. Ale i Rachel leccos ze své minulosti skrývá. Co se stane, až pravda o obou vyjde najevo?

Chcete si přečíst knihu?Všechno, jen ne pravda ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gillian McAllister. Číst Všechno, jen ne pravda Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY