To mi zaplatíš

To mi zaplatíš - Lisa Jackson | Replicamaglie.com

...entář. RonnieSmithx. 1 20. března. No, co bych k tomu řekla ... To mi zaplatíš - Lisa Jackson | Knihy Dobrovský ... . ... Kniha: Za to mi zaplatíš! (Petra Nagyová Džerengová). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kupte knihu To mi zaplatíš od Lisa Jackson na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % To mi zaplatíš . Lisa Jackson; Lisa Jackson . 4,5 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Cudzojazyčná literatúra Detektívk ... To mi zaplatíš | Albatrosmedia.cz ... . Biografie a životopisy Cudzojazyčná literatúra Detektívky Trilery Romány. Lisa Jackson je americká autorka mrazivých thrillerov pre ženy. Vyšudovala Oregónsku štátnu univerzitu a pracovala spočiatku v bankovníctve. To mi zaplatíš je slušným thrillerem, který uhasí vaši žízeň po napětí, ale rozdmýchá ve vás chuť pokračovat ve čtení příběhu, kde nevíte, co vás čeká na další stránce. Naštěstí Lisa Jackson napsala opravdu hodně napínavých knih, jejichž čtením můžete snadno navázat. To mi zaplatíš Autor: Jackson, Lisa Nakladatel: Domino EAN: 9788074982729 ISBN: 978-80-7498-272-9 Originál: You Will Pay Překlad: Čer...

INFORMACE

AUTOR
Lisa Jackson
DIMENZE
8,26 MB
NÁZEV SOUBORU
To mi zaplatíš.pdf

POPIS

Měl to být takový kanadský žertík, jaké k letním táborům patří. Vedoucí dívčího oddílu Monica O’Nealová celou dobu všem lezla na nervy, a tak se ji teď ostatní rozhodnou trochu vystrašit. Nic se jí nestane, jen se pořádně vyleká. Vždyť co by se mohlo zkazit? Bohužel všechno. O dvacet let později vyšetřuje detektiv Lucas Dalton nález lidských ostatků na pozemku bývalého tábora. Lucas to místo dobře zná – jeho otec tábor vedl a Lucas tam pracoval onoho osudného léta, kdy beze stopy zmizely dvě dívky. Jedna se podle všeobecného mínění stala obětí uprchlého zločince, druhá se utopila. Lucas ví, že by měl případ s takovou mírou osobní zainteresovanosti odmítnout. Vždyť už teď je jeho kariéra v ohrožení. Ale možná nastal čas, aby konečně někdo odhalil, jak to tehdy všechno bylo. Do místa konání tábora přijíždějí další bývalé vedoucí, aby se společně pokusily poskládat události osudové noci. Každá z nich něco ví. Každá z nich slíbila, že si to nechá pro sebe. Nyní se rozhodnou tento dávný slib porušit. Jakmile se ale do toho pustí, přijde všem vzkaz s jednoduchým výhrůžným sdělením: To mi zaplatíš. A pak se začne znovu vraždit.

Chcete si přečíst knihu?To mi zaplatíš ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lisa Jackson. Číst To mi zaplatíš Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY