Esperanto od A do Z: Učebnice pro samouky i kurzy

Esperanto od A do Z: Učebnice pro samouky i kurzy - Petr Chrdle, | Replicamaglie.com

...jazyka esperanto pro samouky i kurzy od úplných začátků do úrovně postačující nejen pro čtení běžných textů a běžnou konverzaci, ale i k sledování filmů a pod ... Kniha: Esperanto od A do Z (Petr Chrdle a Stanislava ... ... . Obsahoje 60 dvoustránkových lekcí, z nichž ve 40 se probere mluvnice a základní slovní zásoba, která je v dalších dvaceti konverzačních lekcích nadále tematicky rozvíjena. Klasické učebnice . Esperantem za tři měsíce (Petr Chrdle, Stanislava Chrdlová). Učebnice esperanta obsahující i konverzační a čítankovou část. Umožňuje i samoukům během 12 týdnů osvojení esperanta v dostatečné míře pro běžnou konverzac ... Kniha: Esperanto od A do Z -- Učebnice pro samouky i kurzy ... ... . Učebnice esperanta obsahující i konverzační a čítankovou část. Umožňuje i samoukům během 12 týdnů osvojení esperanta v dostatečné míře pro běžnou konverzaci, čtení esperantské literatury i poslech esperantského vysílání rozhlasových stanic. Druhé vydání oblíbené učebnice esperanta pro samouky a kursy od základů až do úrovně postačující pro čtení všeobecných textů, obvyklou konversaci, ale i sledování filmů v esperantu a pod. Obsahuje 60 lekcí. ...

INFORMACE

AUTOR
Petr Chrdle,
DIMENZE
6,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Esperanto od A do Z: Učebnice pro samouky i kurzy.pdf

POPIS

Druhé vydání oblíbené učebnice esperanta pro samouky a kursy od základů až do úrovně postačující pro čtení všeobecných textů, obvyklou konversaci, ale i sledování filmů v esperantu a pod.Obsahuje 60 lekcí. V prvních 40 je obsažena veškerá mluvnice a základní slovní zásoba, která je v dalších 20 lekcích systematicky rozvíjena podle témat. Na konci jsou úryvky z literatury, a to jak odborné z různých oborů, tak i beletrie.

Chcete si přečíst knihu?Esperanto od A do Z: Učebnice pro samouky i kurzy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Chrdle,. Číst Esperanto od A do Z: Učebnice pro samouky i kurzy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY