Holka na útěku

Holka na útěku - Barbora Robošová | Replicamaglie.com

...astní otec Martin je na ni stále přísnější ... Holka na útěku - Robošová Barbora - knihkupectví Beletrie.eu ... . Nepřirozeně ji trestá a máma se snaží to nevidět. Dojde to tak daleko, že Markéta se ho čím dál častěji i bojí, a přestože se snaží zbytečně ho neprovokovat, ne vždycky se zavděčí. Holka na útěku. Značka: Víkend Výrobní číslo: 978-80-7433-229-6 EAN: 9788074332296 Náš kód: 190176 249 Kč. Ušetříte 45 Kč (18 %) ... Holka na zabití (DVD) (papírový obal) ... ... CELÉ FILMY - YouTube ... ... Holka na zabití (DVD) (papírový obal) ... Na útěku před policií ukradne auto, ale teprve potom zjistí, že je v něm jedenáctiletá dívka Kika, jejíž otec na chvíli odběhl něco vyřídit. Zpočátku je to tak, jak to vidí policie - delikvent s násilnickými sklony unesl nevinnou holčičku. Jenže neso... Tahle - jako smrt vypadající - holka, patří jen nějaké ty hambaté fotky, protože na fotce nemluví. Jakmile otevře pusu a " zahraje " nějakou roli, jde to celé do kytek. ---- Bez nějakých kliček a spikleneckých vytáček, dávám 3 slušné placky. Na první pohled je třináctiletá Markéta holka jako každá jiná. Vážení čtenáři, při objednávce nad 399,- od nás máte dopravu ZDARMA, svou zásobu čtení si můžete objednat poštou, PPL, ... Holka na útěku. Celkové hodnocení ... Slavné snímky: Ocelové magnolie (1989), Pretty woman (1990), Svatba mého nejlepšího přítele (1997), Notting Hill (1999), Nevěsta na útěku (1999), Dannyho parťáci (2001), Jíst ......

INFORMACE

AUTOR
Barbora Robošová
DIMENZE
5,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Holka na útěku.pdf

POPIS

Na první pohled je třináctiletá Markéta holka jako každá jiná. Málokdo ale tuší, že to nemá doma jednoduché. Markétin nevlastní otec Martin je na ni stále přísnější. Nepřirozeně ji trestá a máma se snaží to nevidět. Dojde to tak daleko, že Markéta se ho čím dál častěji i bojí, a přestože se snaží zbytečně ho neprovokovat, ne vždycky se zavděčí. A pak přijde jedna vyhrocená situace, při které Markéta zpanikaří a před nevlastním otcem uteče. Co teď? Markéta se bojí vrátit domů a jít nemá kam. Stává se holkou na útěku. Nemá co jíst, nemá kde spát. Život jí ale přinese do cesty někoho, kdo se rozhodne jí pomoci. Uvěří Markéta, že když přijme pomocnou ruku, může s pomocí druhého snáz najít řešení, nebo ji přemůže strach a znovu uteče?

Chcete si přečíst knihu?Holka na útěku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbora Robošová. Číst Holka na útěku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY