Děti moudrých draků

Děti moudrých draků - Ivo Wiesner | Replicamaglie.com

...času ptal i Gautama Buddha a odpověď našel v prastarých moudrých knihách ... Děti moudrých draků / Nejlevnější knihy ... . Leč ony nejsou knihami ve smyslu dnešního pojetí, jak to ukazuje fenomén grálu pojímaný v tolika variantách, že dnes je jeho podstata nesrozumitelná. Děti moudrých draků. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrova ... Kniha Děti moudrých draků | Moja-Kniha.sk ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Děti moudrých draků Autor Ivo Wiesner. Jsme obklopeni složitým světem záhadných jevů, podivných událostí a tajemných příhod. K jejich pochopení a objasnění naše školské vědomosti většinou nepostačují a příliš úspěšná není ani věda se svými složitými moderními přístroji ... Děti moudrých draků Jsme obklopeni složitým světem záhadných jevů, podivných událostí a tajemných příhod. K jejich pochopení a objasnění naše školské vědomosti většinou nepostačují a příliš úspěšná není ani věda se svými složitými moderními přístroji. Děti moudrých draků. Komentáře (3) Přidat komentář. Metroušek. 27.07.2017. Léta jsem netušil, odkud někteří moji známí na duchovní cestě čerpají své vědomosti a přesvědčení. ... Děti moudrých draků - Ivo Wiesner. Jsme obklopeni složitým světem záhadných jevů, podivných událostí a tajemných příhod. K jejich pochopení a... Kniha Děti moudrých draků(Ivo Wiesner) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) Kategórie Kniha: Děti moudrých draků - Ivo Wiesner. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Děti Moudrých draků. Božský plamen praví Jiskře... 23.06.2013 20:17. Božský plamen praví Jiskře z něj vystupující: „Ty jsi moje vlastní Já, můj otisk, můj stín, mé dítě. Dal jsem ti svoji podstatu a setrvám v tobě až do splynutí, kdy z Jiskry vzejde Plamen, a ten se ...

INFORMACE

AUTOR
Ivo Wiesner
DIMENZE
11,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Děti moudrých draků.pdf

POPIS

Jsme obklopeni složitým světem záhadných jevů, podivných událostí a tajemných příhod. K jejich pochopení a objasnění naše školské vědomosti většinou nepostačují a příliš úspěšná není ani věda se svými složitými moderními přístroji. Situace se někdy jeví spíše jako obraz malíře stiženého akutní schizofrenií. Odborná veřejnost považuje existenci jevů UFO a samotných mimozemšťanů za téměř vyloučenou. Oproti tomu zprávy pocházející z tajných sejfů amerických a ruských vládních struktur dosvědčují nejen realitu mnoha typů mimozemských letounů, ale i drsnou a nepříliš povzbudivou skutečnost trvalého usídlení mimozemšťanů v pouštních oblastech několika amerických států. Velmi důkladně utajovaná činnost těchto mimozemských entit, směřující k neznámému cíli, stěží sleduje blaho lidstva.Byli jsme vychováni v přesvědčení, že běh času je neměnný, ale projekty Montauk a Phoenix prokázaly, že vhodnými technickými prostředky lze vytvořit situace, v nichž se tok času chová jako plastelína a lze s ním manipulovat dle libosti.Ukazuje se, že Darwinova teorie o původu druhů pravděpodobně neplatí přinejmenším pro druh Homo sapiens sapiens. Jak zjistil Nikola Tesla, každý člověk má svůj specifický nultý čas-bod zrodu, který sahá u mnoha lidí daleko před historii Země. Z toho vyplývá, že stáří lidské rasy je pravděpodobně mnohem větší, než se dosud soudilo. Je tedy na místě ptát se: Kdo jsme? Proč jsme? Odkud pocházíme? Kam směřujeme? Tak se svého času ptal i Gautama Buddha a odpověď našel v prastarých moudrých knihách. Leč ony nejsou knihami ve smyslu dnešního pojetí, jak to ukazuje fenomén grálu pojímaný v tolika variantách, že dnes je jeho podstata nesrozumitelná.S překvapením zjišťujeme, jak přesně zapadá starobylá alchymie do mezery oddělující vědění starých civilizací a pokročilou technologii mimozemských entit usídlených na Zemi. Mnoho záhad nesporně souvisí s existencí lidstva, a nastal čas se jimi zcela vážně zaobírat.

Chcete si přečíst knihu?Děti moudrých draků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivo Wiesner. Číst Děti moudrých draků Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY