Porcelánová panenka

Porcelánová panenka - Helena Štochlová | Replicamaglie.com

...racím strojkem; Modely automobilů; Modely motorek; Truhličky, kufříky; Úvodní strana ... Porcelánová panenka 36cm s medvídkem a šálou - IntArt ... ... ... DOLL porcelánová panenka Petronela 40 cm Kód: BB1911V-20 Připraveno k odeslání Dekorace pro milovníky krásných věcí a sběratele porcelánových panenek Má i Vaše porcelánová panenka jméno?. Potřebujete doplňující informaci? Zavolejte nám na 734 322 587 (po-pá 8-17 hod) Panenka sběratelská porcelánová 55 cm, sedící - nová - [15.5. 2020] panenka sběratelská porcelánová 55 cm, sedící -nová Nabízím pěknou novou ... Porcelánové panenky - Adenia.cz ... .5. 2020] panenka sběratelská porcelánová 55 cm, sedící -nová Nabízím pěknou novou porcelánovou panenku cca 55 cm. Ostatní patrné na fotu. Porcelánová panenka stojící, výška 42 cm. Seřadit podle -- Podle ceny: od nejnižší Podle ceny: od nejvyšší Podle jména: od A do Z Podle jména: od Z do A Nejprve zboží skladem Zobrazit 9 18 36 produktů na stránce Porcelánová panenka. S produktom som veľmi spokojná, kú...

INFORMACE

AUTOR
Helena Štochlová
DIMENZE
6,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Porcelánová panenka.pdf

POPIS

Hlavnímu hrdinovi, spisovateli pohádek a fantasijních příběhů se náhle při procházce s jeho psem vynoří vzpomínka na vzdálené setkání, ze které se později vyvine detektivní záhada. Nepraktický a trochu samotářský Marek řeší hádanku pomocí fantazie a intuice a odpovědi na ni hledá i v pohledech svého věrného psa, spolutuláka Ronyho. Díky tomuto příběhu se náš hrdina pomalu oprošťuje od své tvůrčí samoty a s vyřešením záhady cítí, že se jeho život posunuje někam dál do neznámých končin. A proto pojďme, rychle přes sebe něco přehoďme a stejně jako náš hrdina se v pohodlných botách vydejme na krátkou procházku světem, který už pomalu mizí.

Chcete si přečíst knihu?Porcelánová panenka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Helena Štochlová. Číst Porcelánová panenka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY