Zábavné matematické hádanky

Zábavné matematické hádanky - Martin Gardner | Replicamaglie.com

...try again later. Hádanky pro děti s řešením ... Zábavné matematické hádanky / Nejlevnější knihy ... . Aby děti nezůstaly zkrátka, tady jsou dětské hádanky i odpovědi. No a protože děti pro které jsou určené ještě neumí číst, tak je řešení hádanek rovnou vidět:) Běhá to okolo chalupy, dělá to cupity dupity? dešťové kapky Běžím, běžím, nemám dech. Přitom ležím na zádech. Kdo ... Vtipné hádanky jsou skvělým společníkem pro dlouhé cesty, nekonečné minuty v čekárnách, ale i pro školní přestávky nebo chvíle ve frontách. Vtipné hádanky ocení zejména ti, kteří h ... Hádanky pro děti s řešením - Hádanky, rébusy a hlavolamy ... . Vtipné hádanky ocení zejména ti, kteří holdují humoru a zároveň mají zálibu v nejrůznějších rébusech, luštěnkách a chytácích. Všechny informace o produktu Zábavné matematické hádanky - Martin Gardner, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zábavné matematické hádanky - Martin Gardner. Přihlásit se přes Facebook. Přihlašuji se ... Hádanky. Jaký je tvůj nejoblíbenější předmět ve škole? Zvonek. Žížala123, 26. května 2019. Hádanky. Víte, proč si babička s dědou píšou nad dveře K+M+B? Aby si nezapomněli KLÍČE+MOBIL+BRÝLE! Čičinka81286, 25. května 2019. Hádanky. Zábavné úlohy. Zahrajte sa hry: ... Nižšie nájdete rôzne matematické krížovky, doplňovačky, hádanky. Sú vytvorené v programe Hot Potatoes. Príjemnú zábavu! Matematická krížovka (doplň čísla) Matematická krížovka (doplň znamienka) Doplňovačka . Zvláště oblíbené jsou hád...

INFORMACE

AUTOR
Martin Gardner
DIMENZE
8,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Zábavné matematické hádanky.pdf

POPIS

Matematika je jistě základem moderní vědy, ale kvůli tomu nemusí jít o disciplínu přehnaně vážnou. V rozporu s názorem mnoha studentů mohou být matematické úlohy současně chytré, inspirativní i velice zábavné. Autor této knihy Martin Gardner byl jedním z nejlepších popularizátorů rekreační matematiky, po řadu desetiletí bavil čtenáře časopisu Scientific American a dokázal shromáždit tisíce matematických hádanek. Sbírka představuje úlohy spadající do různých oborů matematiky – hrátky s celými s čísly, geometrii v rovině i v prostoru. Zvláště oblíbené jsou hádanky týkající se rychlostí, peněz nebo pravděpodobnosti. A nebudou chybět ani různé speciální chytáky a vtipné paradoxy.

Chcete si přečíst knihu?Zábavné matematické hádanky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Gardner. Číst Zábavné matematické hádanky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY