Případy soudce Ti. Rozvod po čínsku

Případy soudce Ti. Rozvod po čínsku - Frédéric Lenormand | Replicamaglie.com

...éric Lenormand. Garamond, 2018. 10,26 € 12,22 ... Případy soudce Ti - Diplomacie v kimonu - Frédéric ... ... ... Soudce Ti působí v ospalém přímořském městečku Pcheng-laj, kde se po zločincích slehla zem. K smrti se nudí, až jednoho dne obdrží pozvání od prefekta, aby se neprodleně dostavil na důležitou schůzku do vyhlášených vřídelních lázní. Tam se ke svému údivu setká s dalšími kolegy. ... Případy soudce Ti - Rozvod ... Případy soudce Ti. Rozvod po čínsku Lenorm ... Případy soudce Ti - Rozvod po čínsku | Dumknihy.cz - knihy ... ... .. Případy soudce Ti. Rozvod po čínsku Lenormand Frédéric. Osud ctihodného soudce Ti vůbec nešetří! Právě když byl jmenován do důležité funkce, dostane příkaz k rozvodu se svojí drahou První paní a oženit se s princeznou z císařské rodiny. Paní Lin Er-ma, vyhnána od rodinného krbu, najde útočiště u divadla, kde ji ... Tomu odpovídá i průběh strastiplné cesty, které se z vlastní vůle zúčastní i soudce Ti: někdo chce totiž jednoho po druhém zahubit tchangské prince. Zároveň se do konvoje zapojí - bez soudcova vědomí - i jeho nejmladší dcera, Malý poklad, která se zamilovala do vojáka-tanečníka, jehož jméno je na seznamu exulantů. Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Případy soudce Ti. Rozvod po čínsku - Frédéric Lenormand. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. Případy soudce Ti - Rozvod po čínsku. Frédéric Lenormand. Garamond, 2018. 10,26 € 12,22 ... Případy soudce Ti. Rozvod po čínsku; Případy soudce Ti. Rozvod po čínsku ... Osud ctihodného soudce Ti vůbec nešetří! Právě když byl jmenován do důležité funkce, dostane příkaz k rozvodu se svojí drahou První paní a oženit se s princeznou z císařské rodiny. Paní Lin Er-ma, vyhnána od rodinného krbu, najde ......

INFORMACE

AUTOR
Frédéric Lenormand
DIMENZE
3,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Případy soudce Ti. Rozvod po čínsku.pdf

POPIS

Osud ctihodného soudce Ti vůbec nešetří! Právě když byl jmenován do důležité funkce, dostane příkaz k rozvodu se svojí drahou První paní a oženit se s princeznou z císařské rodiny. Paní Lin Er-ma, vyhnána od rodinného krbu, najde útočiště u divadla, kde ji obsazují do rolí... manželek soudců! To už je na soudce trochu moc, zvláště když ho nyní zaměstnává série vražd mladých žen, musí čelit nájemnému vrahovi s potetovaným čelem, snášet novou družku, zanícenou vyznavačku feng-šuej, špehovat alchymisty s jejich záhadnými kejklemi, přihlížet divadelním představením, v nichž se mu vysmívají, a chránit svou rodinu před úklady nelítostné císařovny Wu. Soudce Ti se za vlády Tchangů opět nenudí!

Chcete si přečíst knihu?Případy soudce Ti. Rozvod po čínsku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frédéric Lenormand. Číst Případy soudce Ti. Rozvod po čínsku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY