Nekonečné prázdniny

Nekonečné prázdniny - Martina Drijverová | Replicamaglie.com

...a prázdniny? Devítiletá Hanka má celý červenec prožít doma, kde nemá žádného kamaráda ... Nekonečné prázdniny - Martina Drijverová | Kniha na Alza.cz ... . Bydlí tu sice stejně starý kluk Martin, ale s tím se přece Hanka nebude bavit! Se šprtem! A protože bez kamaráda by This feature is not available right now. Please try again later. Nekonečné prázdniny 1. datum četby: březen 2007 2. rok vydání: 1987, Albatros 3. Autor: Martina Drijverová Současná spisovatelka a scenáristka se narodila roku 1951 v Praze. Kniha Nekonečné prázdniny Přidat komentář. Isew. 2 21.08.2017. Knížka o první půlce pr ... Nekonečné prázdniny - Martina Drijverová | Databáze knih ... . Kniha Nekonečné prázdniny Přidat komentář. Isew. 2 21.08.2017. Knížka o první půlce prázdnin v malé vsi kousek od Prahy v osmdesátých letech minulého století. ... Nekonečné mládí (TV film) (1964) Dobrá čtvrť - Nekonečné regály (S02E08) (epizoda) (2008) Nekonečné zákopy (2019) I Do, I Do, I Do (TV film) (2015) (Nekonečné áno) Nekonečné štěstí (2015) Prázdniny kurvy (1988) Bolavé oči z nekonečna (2016) (Nekonečne boľavé oči) Nekonečné léto 2 (1994) Albastros Nekonečné prázdniny Příběh devítileté Hanky, která je smutná, že celý prázdninový měsíc červenec, musí strávit doma. Navíc je ...

INFORMACE

AUTOR
Martina Drijverová
DIMENZE
10,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Nekonečné prázdniny.pdf

POPIS

Prázdninový deník devítileté Hanky, která sní o velkém přátelství a miluje psy.Dovedete si představit, že by se někdo netěšil na prázdniny? Devítiletá Hanka má celý červenec prožít doma, kde nemá žádného kamaráda. Bydlí tu sice stejně starý kluk Martin, ale s tím se přece Hanka nebude bavit! Se šprtem! A protože bez kamaráda by léto nestálo za nic, Hanka si svou nejlepší kamarádku vymyslí. O prázdninách, které nakonec byly plné dobrodružství, a o tom, jak dopadlo její přátelství s vysněnou Klaudií, si přečtěte v této knížce.

Chcete si přečíst knihu?Nekonečné prázdniny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Drijverová. Číst Nekonečné prázdniny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY