Vykročit z uzavřenosti: Festschrift k 70. narozeninám Tomáše Halíka

Vykročit z uzavřenosti: Festschrift k 70. narozeninám Tomáše Halíka - Martin Kočí (ed.) | Replicamaglie.com

...ch autorů. Vykročit z uzavřenosti: Festschrift k 70 ... Text na blahoprani k narozeninam | HLEDEJCENY.cz ... . narozeninám Tomáše Halíka (978-80-7422-651-9) Kniha - 248 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Sborník, který vychází u příležitosti 70. narozenin Tomáše Halíka, spojuje nemálo českých i zahraničních autorů. Vykročit z uzavřenosti: Festschrift k 70. narozeninám Tomáše Halíka (978-80-7422-651-9) Kniha - 248 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Sborník, který vychází u příležitosti 70. narozenin Tomáše Halíka, spojuje nemálo českýc ... Vykročit z uzavřenosti -- Festschrift k 70. narozeninám ... ... . narozenin Tomáše Halíka, spojuje nemálo českých i zahraničních autorů. Vykročit z uzavřenosti: Festschrift k 70. narozeninám Tomáše Halíka (978-80-7422-651-9) Kniha - 248 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Sborník, který vychází u příležitosti 70. narozenin Tomáše Halíka, spojuje nemálo českých i zahraničních autorů. Vykročit z uzavřenosti: Festschrift k 70. narozeninám Tomáše Halíka (978-80-7422-651-9) Kniha - 248 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Sborník, který vychází u příležitosti 70. narozenin Tomáše Halíka, spojuje nemálo českých i zahraničních autorů. (ČB 9/2018) V letošním roce slaví známý katolický kněz a teolog Tomáš Halík 70. narozeniny. Toto jubileum je podtrženo také dvěma výraznými publikacemi: Jednu z nich, s názvem Vykročit z uzavřenosti, připravili Halíkovi přátelé a kolegové.Tu druhou, která s touto knihou tvoří pomyslný pandán, napsal sám jubilant a nese název To že byl život? Vykročit z uzavřenosti: Festschrift k 70. narozeninám Tomáše Halíka (978-80-7422-651-9) Kniha - 248 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Sborník, který vychází u příležitosti 70. narozenin Tomáše Halíka, spojuje nemálo českých i zahraničních autorů. Zdraví jako cesta: Rozhovor s naším zdravím o moudrosti našeho těla eBook Vykročit z uzavřenosti: Festschrift k 70. narozeninám Tomáše Halíka eBook Mickey a závodníci - Knížka do ruky eBook Větné rozbory expres: Rozbory vět jednoduchých a souvětí po krůčcích eBook Uleželé želé eBook Berušky, andělé a stroje eBook ... Vykročit z uzavřenosti: Festschrift k 70. narozeninám Tomáše Halíka (978-80-7422-651-9) Kniha - 248 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Sborník, který vychází u příležitosti 70. narozenin Tomáše Halíka, spojuje nemálo českých i zahraničních autorů. Únor 1948 očima poražených: Záznam diskusí exilových politiků z let 1949-1950 Francouzská nemoc v radách lékařů 16. století Vykročit z uzavřenosti: Festschrift k 70. narozeninám Tomáše Halíka Vykročit z uzavřenosti: Festschrift k 70. narozeninám Tomáše Halíka. 165,- Kč. Detail. 7. Líbí se: 162 lidem. Podobné jako Vykročit z uzavřenosti: Festschrift k 70. narozeninám Tomáše Halíka. Tričko s potiskem pro dědu rybáře k narozeninám nebo Vánocům....

INFORMACE

AUTOR
Martin Kočí (ed.)
DIMENZE
12,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Vykročit z uzavřenosti: Festschrift k 70. narozeninám Tomáše Halíka.pdf

POPIS

Sborník, který vychází u příležitosti 70. narozenin Tomáše Halíka, spojuje nemálo českých i zahraničních autorů. Jejich cílem ovšem není napsat jen oslavnou knihu, která by připomněla Halíkovu práci na akademické půdě, ale snaží se ve svých příspěvcích na jeho myšlenky navázat, použít je jako východisko ke svým úvahám či k polemice, jak ostatně naznačuje samotný titul knihy – Vykročit z uzavřenosti. Autorský kolektiv, jenž zahrnuje etablované domácí i světové teology a filozofy i nejmladší generaci akademiků, sestavil pestrou škálu textů. Čtenáře ve svých příspěvcích staví nejen před otázky současné teologie či pastorační praxe, ale i před otázky, které formují dnešní pohled na vztah víry a společnosti. Nalezneme zde však i příspěvky, které tlumočí angažovanost současné teologie ve světě, zejména text, jenž sleduje motivace vzniku iniciativy Pro Pope Francis, stejně tak i několik osobních zdravic s projevy přátelské náklonnosti. Sborník vcelku ukazuje, nakolik dílo Tomáše Halíka ovlivnilo práci mnohých, ale především potvrzuje, nakolik slouží jako odrazový můstek k vlastní tvůrčí činnosti bez zbytečné piety, čímž se proměňuje v nejlepší možný projev úcty.

Chcete si přečíst knihu?Vykročit z uzavřenosti: Festschrift k 70. narozeninám Tomáše Halíka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Kočí (ed.). Číst Vykročit z uzavřenosti: Festschrift k 70. narozeninám Tomáše Halíka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY