Mé anglické sezony

Mé anglické sezony - Alena Damijo | Replicamaglie.com

...20 % slevou za 199 Kč v ověřeném obchodě ... Mé anglické sezony | Ewita.cz ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Na knížku Mé anglické sezony od Aleny Damijo jsem narazila úplnou náhodou. A jelikož nese podnázev … aneb Fucktografická ročenka, věděla jsem, že se mi bude líbit 🙂. Je to takový ten příjemný formát knihy akorát do ruky (takže i do kabelky a na cesty), pevná vazba s hezkým obalem (zvlášť, když jste se kdysi po tom obale procházeli… teda ne doslova, ale ... Mé anglické sezony Autor: Damijo, Alena ... Anglické listí - Alena Damijo - Home | Facebook ... ... Mé anglické sezony Autor: Damijo, Alena Nakladatel: Ikar EAN: 9788024936499 ISBN: 978-80-249-3649-9 Originál: Mé anglické sezony Popis: Elektronická kniha, 200 stran, bez zabezpečení DRM, 0,5 MB ePUB, 1,0 MB Mobi, česky Rok vydání: 2018 Anglické listí - Alena Damijo. 392 likes. Knižní série fejetonů o životě na Britských ostrovech. Vyšlo v nakladatelství Ikar pod názvem "Anglické listí", "Mé anglické sezony" a na sklonku 2019 se... 22.6. vycházejí "Mé anglické sezony"! Dozvíte se, co v Anglii vidět a jíst (a čemu se radši vyhnout) a jestli je vánoční pudink opravdu tak hnusný, jak se říká; jak přežít strašný desetiminutový blizard s 2cm přívalem sněhu, ale i školní a rodinné výlety, a proč je dobré někdy večeřet zmrzlinu. Přestože jsou Mé anglické sezony, jak už název napovídá, trochu osobnější než Anglické listí, je i tady spousta informací o životě za Kanálem. A dočkáme se i Velkého britského kvízu, u něhož (pozorný) čtenář některé získané poznatky zužitkuje. Přestože jsou Mé anglické sezony, jak už název napovídá, trochu osobnější než Anglické listí, je i tady spousta informací o životě za Kanálem. A dočkáme se i Velkého britského kvízu, u něhož (pozorný) čtenář některé získané poznatky zužitkuje. Je to tedy i trochu interaktivní a s netradičním závěrem ... Mé anglické sezony / 9.2.2020. Mi...

INFORMACE

AUTOR
Alena Damijo
DIMENZE
6,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Mé anglické sezony.pdf

POPIS

Volné pokračování fejetonového hitu Anglického listí, ale tentokrát už z doby současné – učitelské, které sleduje běh školního roku. Každé období, každá sezona, se pak zaměřuje na nějaký aspekt anglického života; podzim je věnovaný školství, předvánoční období zběsilým nákupům a Santovi, jaro jídlu atd. Nejkratší je závěrečný oddíl léto, protože to je tady taky nejkratší… Přestože jsou Mé anglické sezony, jak už název napovídá, trochu osobnější než Anglické listí, je i tady spousta informací o životě za Kanálem. A dočkáme se i Velkého britského kvízu, u něhož (pozorný) čtenář některé získané poznatky zužitkuje. Je to tedy i trochu interaktivní a s netradičním závěrem, nemluvě o tom, že je ještě v textu originální anglický recept!

Chcete si přečíst knihu?Mé anglické sezony ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Damijo. Číst Mé anglické sezony Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY