Vnitřní inženýrství - Jogínův průvodce ke štěstí

Vnitřní inženýrství - Jogínův průvodce ke štěstí - Sadhguru | Replicamaglie.com

...stik s velice moderním a mladistvým náhledem na svět a velkým smyslem pro humor popisuje svou vlastní cestu k osvícení a vysvětluje, jak můžeme odemknout obrovský potenciál svých skrytých možností ... Sadhguru | Gorila ... . Vnitřní inženýrství - Jogínův průvodce k radosti - Sadhguru. Indický jogín a mystik s velice moderním a mladistvým náhledem na svět a velkým smyslem... Vnitřní inženýrství - Jogínův průvodce ke štěstí Sadhguru | NOXI, spol. s r.o. (2018) Indický jogín a mystik s velice moderním a mladistvým náhledem na svět a velkým smyslem pro humor popisuje svou vlastní cestu k osvícení a vysvětluje, jak můžeme odemknout obrovský po ... Vnitřní inženýrství / Nejlevnější knihy ... . s r.o. (2018) Indický jogín a mystik s velice moderním a mladistvým náhledem na svět a velkým smyslem pro humor popisuje svou vlastní cestu k osvícení a vysvětluje, jak můžeme odemknout obrovský potenciál svých skrytých možností. Inner Engineering: A Yogi's Guide to Joy - Kindle edition by Sadhguru. Download it once and read it on your Kindle device, PC, phones or tablets. Use features like bookmarks, note taking and highlighting while reading Inner Engineering: A Yogi's Guide to Joy....

INFORMACE

AUTOR
Sadhguru
DIMENZE
5,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vnitřní inženýrství - Jogínův průvodce ke štěstí.pdf

POPIS

Indický jogín a mystik s velice moderním a mladistvým náhledem na svět a velkým smyslem pro humor popisuje svou vlastní cestu k osvícení a vysvětluje, jak můžeme odemknout obrovský potenciál svých skrytých možností. Velmi osobitým, jasným a věcným způsobem ukazuje západnímu čtenáři, jak poznat, ovládnout a využít vnitřní síly ducha v běžném, každodenním životě nehledě na to, zdali žijeme v rušném velkoměstě či horské vesnici. Kniha Vnitřní inženýrství je souhrn tisíce let starých indických učení podaný srozumitelně a vtipně člověku 21. století. Dílo bylo označeno za jednu z 10 nejlepších duchovních knih roku 2016 a stalo se okamžitě New York Times bestellerem.

Chcete si přečíst knihu?Vnitřní inženýrství - Jogínův průvodce ke štěstí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sadhguru. Číst Vnitřní inženýrství - Jogínův průvodce ke štěstí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY