Hrdinové kapitalistické práce

Hrdinové kapitalistické práce - Saša Uhlová | Replicamaglie.com

... při Zemanově projevu tak prázdný jako při projevu The ... Hrdinové kapitalistické práce | 23. 9. 2017 | Jiří ... ... ... 23. 9. 2017 / Jan Čulík Brexit: Falešný diskurs v Británii pokračuje. 22. 9. Všechny informace o produktu Kniha Hrdinové kapitalistické práce - Uhlová Saša, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Hrdinové kapitalistické práce - Uhlová Saša. Publikácia Hrdinové kapitalistické práce je zaujímavým novinárskym počinom, za ktorý autorka právom získala Novinársku cenu. Dúfam, že nie ojedinelým. Otvára totiž vážnu tému ... Hrdinové kapitalistické práce - Motol - YouTube ... . Dúfam, že nie ojedinelým. Otvára totiž vážnu tému, o ktorej by sa rozhodne nemalo mlčať. Bolo by celkom zaujímavé urobiť podobný prieskum aj v podnikoch na Slovensku. Hrdinové kapitalistické práce Kniha novinářky Saši Uhlové sestává z reportáží, které mapují podmínky v nízko placených profesích. Autorka postupně pracovala v prádelně, v drůbežárně, v... Hrdinové kapitalistické práce. Dechberoucí exkurze do světa nejhůře placené práce v Česku. Kniha investigativní novinářky Saši Uhlové sestává v první řadě z reportáží, které napsala a postupně vydávala v rámci speciálního projektu magazínu A2larm. Autorka si v rámci projektu změnila jméno a upravila fyzickou ... Kupte knihu Hrdinové kapitalistické práce (Saša Uhlová) s 15 % slevou za 254 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Závěrečná reportáž z cyklu Hrdinové kapitalistické práce, který přináší svědectví z prostředí nízkopříjmových zaměstnání, nás zavádí do třídírny odpadu na Ostravsku.. V roce 1968 stávkovaly šičky v továrně Ford v Dagenhamu v Essexu. Později se k nim připojily i šičky z továrny Ford v Halewoodu. [HRDINOVÉ KAPITALISTICKÉ PRÁCE] Od pondělí zkoušíme také inscenaci, která vám emocionálně i fakticky přiblíží HRDINY. Lidi, kteří vykonávají nejhůře placenou práci v těch nejhorších podmínkách. Na......

INFORMACE

AUTOR
Saša Uhlová
DIMENZE
4,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Hrdinové kapitalistické práce.pdf

POPIS

Kniha investigativní novinářky Saši Uhlové sestává v první řadě z reportáží, které napsala a postupně vydávala v rámci speciálního projektu magazínu A2larm.cz (ten na něj získal grant od Fondu na podporu nezávislé žurnalistiky). Autorka si v rámci projektu změnila jméno a upravila fyzickou podobu, přeorganizovala svůj rodinný život a věnovala půl roku života zkoumání podmínek, v nichž pracují lidé na nekvalifikovaných a nízko placených pozicích – od prádelny přes drůbežárnu, kasu v supermarketu, výrobnu žiletek až po třídírnu odpadu. Součástí knihy jsou i osobní deníky a zápisky, v nichž zachycuje pocity, vjemy a reflexe, které se do reportáží nevešly. Jednotlivé reportáže jsou proloženy texty, které mají laickému čtenáři přiblížit legislativní i organizační okolnosti zaměstnávání lidí ze sociálně slabých vrstev. Celý projekt je propojen s dokumentárním filmem Hranice práce Apoleny Rychlíkové.

Chcete si přečíst knihu?Hrdinové kapitalistické práce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Saša Uhlová. Číst Hrdinové kapitalistické práce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY