Proč se hraje fotbal jedenáct na jedenáct

Proč se hraje fotbal jedenáct na jedenáct - Luciano Wernicke | Replicamaglie.com

...l jedenáct na jedenáct-- autor: Wernicke Luciano Proč se hraje fotbal jedenáct na jedenáct-- autor: Wernicke Luciano Výzkum poruch a odchylek komunikační schopnosti a orofaciálního systému z logopedického hlediska-- autor: Vitásková Kateřina, kolektiv autorů Proč se hraje fotbal jedenáct na jedenáct ... Proč se hraje fotbal jedenáct na jedenáct (Luciano ... ... . Kdo napsal knihu Proč se hraje fotbal jedenáct na jedenáct? Autorem je Luciano Wernicke. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Proč se hraje fotbal jedenáct na jedenáct (978-80-242-6190-4) Kniha - autor Luciano Wernicke, 248 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Nápaditá a vtipná kniha o podstatě hry zvané fotbal. E-kniha: Proč se hraje fotbal je ... Kniha Proč se hraje fotbal jedenáct na jedenáct | Knihy ... ... . Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Proč se hraje fotbal jedenáct na jedenáct (978-80-242-6190-4) Kniha - autor Luciano Wernicke, 248 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Nápaditá a vtipná kniha o podstatě hry zvané fotbal. E-kniha: Proč se hraje fotbal jedenáct na jedenáct - Luciano Wernicke. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Proč se hraje fotbal jedenáct na jedenáct Luciano Wernicke | UNIVERSUM, 2018. Skladem u dodavatele - Odesíláme za 2-5 dnů . Jazyk: Čeština. Vazba ... Proč se hraje fotbal jedenáct na jedenáct - Wernicke Luciano. Hodnocení produktu: 0%. Universum, dětské, 2018, Luciano Wernicke, 248, česk ... Proč se hraje fotbal jedenáct na jedenác. Luciano Wernicke Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. ... Název: Proč se hraje fotbal jedenáct na jedenáct. Originální název: Why is football played eleven against eleven. Autor: Luciano Wernicke. Překladatel: Marek Rubec. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Sport & hry; ISBN: 978-80-242-6190-4. EAN: 9788024261904. Objednací kód: NA039797 Nápaditá a vtipná kniha o podstatě hry zvané fotbal. PROČ se hraje v jedenácti, a ne třeba v patnácti? Kde se vzala žlutá karta, od kdy se hraje prodloužení, proč se penalta zahrává právě z jedenácti metrů? Zábavnou formou je rozebíráno sto otázek z pravidel, historie, ale i kuriozit a rekordů. Je nejlepším střelcem historie opravdu Pelé, jak se mohlo stát, že za ......

INFORMACE

AUTOR
Luciano Wernicke
DIMENZE
12,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Proč se hraje fotbal jedenáct na jedenáct.pdf

POPIS

Nápaditá a vtipná kniha o podstatě hry zvané fotbal. PROČ se hraje v jedenácti, a ne třeba v patnácti? Kde se vzala žlutá karta, od kdy se hraje prodloužení, proč se penalta zahrává právě z jedenácti metrů? Zábavnou formou je rozebíráno sto otázek z pravidel, historie, ale i kuriozit a rekordů. Je nejlepším střelcem historie opravdu Pelé, jak se mohlo stát, že za národní tým nastoupil fanoušek a ještě dal gól? Kniha je určena všem, kdo mají rádi nejpopulárnější sport této planety.

Chcete si přečíst knihu?Proč se hraje fotbal jedenáct na jedenáct ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Luciano Wernicke. Číst Proč se hraje fotbal jedenáct na jedenáct Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY