Hrady a zámky - Klenoty Čech, Moravy a Slezska

Hrady a zámky - Klenoty Čech, Moravy a Slezska - Vladimír Brych, | Replicamaglie.com

...kvosty Čech, Moravy a Slezska. Kdo napsal knihu Skvosty Čech, Moravy a Slezska? Autorem je Petr David, Vladimír Soukup, Lubomír Čech ... Hrady a zámky Čech, Moravy a Slezska - Kolektiv Autorů ... ... . Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Rozšířené a doplněné vydání knih "Zaniklé hrady, zámky a tvrze Čech" a "Zaniklé hrady, zámky a tvrze Moravy a Slezska " v jednom svazku. Doplněno o další lokality i o nový obrazový materiál. Velký formát knihy umožnil zároveň dát i odpovídající prostor plánkům. V encyklopedické knize Hrady a zámky - Klenoty Čec ... Hrady a zámky | KNIHCENTRUM.cz ... . Velký formát knihy umožnil zároveň dát i odpovídající prostor plánkům. V encyklopedické knize Hrady a zámky - Klenoty Čech Moravy a Slezska nalezne čtenář téměř 250 památek z různých koutů naší republiky s množstvím zajímavých informací i barevných fotografií Úcta k magickým místům, svatyním našich předků odkud vyvěrá přírodní energie, se přenáší po staletí. Už v minulosti se snažili využít těchto sil, nové objekty navrhovali tak, aby dobré využili a špatné odradili, nebo neutralizovali. Podívejte se s námi na ta nejzajímavější tajemná místa. Inzerát Hrady, zámky a tvrze Čech, Moravy a Slezska v okrese Brno-město, cena 250Kč, od BDO na Sbazar.cz. Popis: Prodám tuto knihu, abecedně seřazeno, obsahuje hodně fotek, cca 350 stran... Cena 250 Kč +100 pošta nebo osobní odběr v Brně Žabovřeskách, na dobírku nezasílám. Putování po historických městech Čech, Moravy a Slezska, Prague, Czech Republic. 1K likes. Projekt na podporu cestovního ruchu v ČR. Spolufinancován z prostředků Evropské unie....

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Brych,
DIMENZE
12,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Hrady a zámky - Klenoty Čech, Moravy a Slezska.pdf

POPIS

Z českých hradů a zámků dýchá tajemná historie. Jejich velký počet a překvapivá rozmanitost láká každý rok stále více turistů toužících po poznání. V této jedinečné knize, která je největší jednosvazkovou publikací svého druhu, naleznete téměř 250 památek z různých koutů naší republiky. Jejím autorem je přední český odborník, historik PhDr. Vladimír Brych. Nejen, že se dozvíte spoustu zajímavých informací, ale texty o památkách jsou doprovázeny velkým množstvím unikátních fotografií Jana Rendeka. Kniha vám tak může posloužit jako dobrý pomocník při výběru zajímavého výletu, nebo se její krásou necháte jen tak okouzlit v pohodlí domova a budete snít o dobách dávno minulých.

Chcete si přečíst knihu?Hrady a zámky - Klenoty Čech, Moravy a Slezska ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Brych,. Číst Hrady a zámky - Klenoty Čech, Moravy a Slezska Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY