Aromatické rostliny

Aromatické rostliny - Paola Franconeriová | Replicamaglie.com

...i tvorbě přírodní kosmetiky i vytváření vonných esencí a bylinkových směsí pro ovonění domova ... Miříkovité - Wikipedie ... . Stejně tak široké je jejich uplatnění v trvalkových záhonech ... Bylinkový den 21. 4. 2018, Národní zemědělské muzeum Praha Ing. Kateřina Smékalová, Ph.D., VÚRV, v.v.i., Olomouc O tom, co všechno jsou bylinky. Proč ... Aromatické rostliny Autor Paola Franconeriová. Nápaditě zpracovaná příručka o aromatických léčivých rostlinách přibližuje řadu tradičních i méně tradičních bylinek a ukazuje, kdy a jak je sbírat, jak je používat a jaké jsou jejich hlavní účinky. Popsat systém integrované ochrany pro léčivé a aromatické rostliny Ústní ověření d: Stanovit sy ... SAZENICE "Bylinky, užitkové, léčivé a aromatické rostliny ... ... . Popsat systém integrované ochrany pro léčivé a aromatické rostliny Ústní ověření d: Stanovit systém ochrany rostlin proti danému škůdci s ohledem na ochranu včel Praktické předvedení a ústní ověření Je třeba splnit všechna kritéria. 4 : Organizace sklizně a posklizňové úpravy léčivých a aromatických rostlin ... Obsah knihy: Aromatické rostliny. Nápaditě zpracovaná příručka o aromatických léčivých rostlinách přibližuje řadu tradičních i méně tradičních bylinek a ukazuje, kdy a jak je sbírat, jak je používat a jaké jsou jejich hlavní účinky. aromatické rostliny / 1. query. type Hledat R 1. Články / Všechna témata. topic ... Nápaditě zpracovaná příručka o aromatických léčivých rostlinách přibližuje řadu tradičních i méně tradičních bylinek a ukazuje, kdy a jak je sbírat, jak je používat a jaké jsou jejich hlavní účinky. V knize jsou rovněž postupy na jednotlivé preparáty, krémy či pomády a nechybí ani osvědčené recepty na chutné a voňavé pochoutky....

INFORMACE

AUTOR
Paola Franconeriová
DIMENZE
12,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Aromatické rostliny.pdf

POPIS

Nápaditě zpracovaná příručka o aromatických léčivých rostlinách přibližuje řadu tradičních i méně tradičních bylinek a ukazuje, kdy a jak je sbírat, jak je používat a jaké jsou jejich hlavní účinky. V knize jsou rovněž postupy na jednotlivé preparáty, krémy či pomády a nechybí ani osvědčené recepty na chutné a voňavé pochoutky. Kromě aromatických bylin zde najdete i vzácné koření, které dodá pokrmům barvu i jedinečnou chuť.

Chcete si přečíst knihu?Aromatické rostliny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paola Franconeriová. Číst Aromatické rostliny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY