Tellington TTouch pro psy: Dotyky pro zdraví a hlubší vztah s vaším psem

Tellington TTouch pro psy: Dotyky pro zdraví a hlubší vztah s vaším psem - Linda Tellington-Jones | Replicamaglie.com

.... podporuje vzájemnou spolupráci a má příznivý vliv na zdraví a mentální schopnosti psa ... L carnitin pro psy levně | Mobilmania zboží ... . Bohatý obrazový doprovod vám doteky TTouch ideální způsobem přiblíží a pomůže vám osvojit si je v praxi. ... Dotyková terapie pro ... Bohatý obrazový doprovod vám doteky TTouch ideální způsobem přiblíží a pomůže vám osvojit si je v praxi. Rady a návody zde najdou i majitelé psů s problémovým chováním nebo zdravotními problémy. (dotyky pro zdraví a hlubší vztah s vaším psem) Objednávejte knihu Tellington TTouch pro ... Tellington TTouch pro psy - Dotyková terapie pro hlubší ... ... . (dotyky pro zdraví a hlubší vztah s vaším psem) Objednávejte knihu Tellington TTouch pro psy - Dotyková terapie pro hlubší vztah s vaším psem v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Dotyky pro zdraví a hlubší vztah s vaším psem TTOUCH TELLINGTON prO psy Nakladatelství PLOT Praha 2018 Linda Tellington-Jonesová ve spolupráci s Gudrun Braunovou „Malé doteky - velké výsledky." Metodu Tellington TTouch rozvinula její autorka Linda Tellington-Jones již před 40 lety a od té doby se rozšířila po celém světě. Její aplikace v praxi totiž otevírá nové možnosti v komunikaci se psem. Tellington TTouch pro psy - Dotyková terapie pro hlubší vztah s vaším psem ... podporuje vzájemnou spolupráci a má příznivý vliv na zdraví a mentální schopnosti psa. Bohatý obrazový doprovod vám doteky TTouch ideální způsobem přiblíží a pomůže vám osvojit si je v praxi. Rady a návody zde najdou i majitelé psů s ... Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Tellington TTouch pro psy - Dotyková terapie pro hlubší vztah s vaším psem - Tellington-Jones Linda. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. Tellington ttouch pro psy - dotyková terapie pro hlubší vztah s vaším psem - Linda Tellington-Jones - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží The Tellington ttouch : a breakthrough technique to train and care for your favorite animal: The Tellington ttouch : a holistic approach to training, healing and communicating with animals: Tellington TTouch pro psy dotyky pro zdraví a hlubší vztah s vaším psem: Terinton tacchi : Uma to hito no shinrai kankei o kizuku chokyoho. Tellington TTouch pro psy - Dotyková terapie pro hlubší vztah s vaším psem - Linda Tellington-Jones „Malé doteky - velké výsledky." Metodu Tellington TTouch rozvinula její autorka Linda Tellington-Jones ji...

INFORMACE

AUTOR
Linda Tellington-Jones
DIMENZE
3,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Tellington TTouch pro psy: Dotyky pro zdraví a hlubší vztah s vaším psem.pdf

POPIS

„Malé doteky – velké výsledky.“ Metodu Tellington TTouch rozvinula její autorka Linda Tellington-Jones již před 40 lety a od té doby se rozšířila po celém světě. Její aplikace v praxi totiž otevírá nové možnosti v komunikaci se psem. Tato metoda přináší do vztahu mezi člověkem a psem důvěru, podporuje vzájemnou spolupráci a má příznivý vliv na zdraví a mentální schopnosti psa. Bohatý obrazový doprovod vám doteky TTouch ideální způsobem přiblíží a pomůže vám osvojit si je v praxi. Rady a návody zde najdou i majitelé psů s problémovým chováním nebo zdravotními problémy.

Chcete si přečíst knihu?Tellington TTouch pro psy: Dotyky pro zdraví a hlubší vztah s vaším psem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Linda Tellington-Jones. Číst Tellington TTouch pro psy: Dotyky pro zdraví a hlubší vztah s vaším psem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY