Vražedný chlad: Případy inspektora Gamache 2

Vražedný chlad: Případy inspektora Gamache 2 - Louise Pennyová | Replicamaglie.com

...ady vrchního inspektora Gamache 9 knih dohromady za výhodnou cenu 2 791 Kč Pole ušetříte zobrazuje úsporu oproti maloobchodním cenám (MOC) všech uvedených titulů stanovených nakladatelem, za kterou knihy prodávají obvykle česká kamenná knihkupectví ... MARŤÁSKOVA KNIHOVNIČKA: března 2017 ... . Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. série » Případy vrchního inspektora Gamache v Top10 1 hodnotilo: 1. 100 % 100. Série má více dílů = více obálek - po kliku na aktuální obrázek se obálka vymění. ... [2] V ... Případy vrchního inspektora Gamache | knizniklub.cz ... . Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. série » Případy vrchního inspektora Gamache v Top10 1 hodnotilo: 1. 100 % 100. Série má více dílů = více obálek - po kliku na aktuální obrázek se obálka vymění. ... [2] Vražedný chlad [3] Nejkrutější měsíc [4] Oživlý kámen [5] Hladový duch Počet stran: 382, Cena: 258 Kč, Nakladatelství: Knižní klub, Autor e-knihy: Louise Penny, Ve Three Pines se zase vraždí. A dokonce o Vánocích. Tentokrát se obětí stala zlá, sobecká, panovačná CC de Poitiers, která si v malebné kanadské vísce koupila „prokletý dům". ......

INFORMACE

AUTOR
Louise Pennyová
DIMENZE
5,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Vražedný chlad: Případy inspektora Gamache 2.pdf

POPIS

Ve Three Pines se zase vraždí. A dokonce o Vánocích. Tentokrát se obětí stala zlá, sobecká, panovačná CC de Poitiers, která si v malebné kanadské vísce koupila „prokletý dům“. Zdá se, že její smrti nelituje vůbec nikdo včetně nejbližší rodiny a že důvod zabít ji měl tady snad každý. Navíc pachatel zvolil naprosto originální způsob vraždy – tak rafinovaný, že dokázal pořádně zamotat hlavu nejen místní policii, ale i vrchnímu inspektorovi Armandu Gamachovi z quebecké Sureté. Gamache však má oproti ostatním jednu velkou výhodu – dobře ví, že aby našel vraha, musí ho nejdřív pochopit. „Vražda je hluboce lidská věc, a to se týká jak zavražděného, tak i vraha.“ Druhá kniha detektivní řady z pera kanadské spisovatelky Louise Pennyové vynesla autorce prestižní cenu Agatha Award za nejlepší klasický kriminální román roku – a jejímu hlavnímu hrdinovi přirovnání k legendám: svéráznému Columbovi či jedinečnému Herculu Poirotovi.

Chcete si přečíst knihu?Vražedný chlad: Případy inspektora Gamache 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Louise Pennyová. Číst Vražedný chlad: Případy inspektora Gamache 2 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY