Poutníci do země andělů

Poutníci do země andělů - Ivo Wiesner | Replicamaglie.com

...andělů Přidat komentář. janča1969. 31 ... Kniha Poutníci do země andělů - Ivo Wiesner | Dobré Knihy.cz ... .10.2018. Jakoby nestačilo, že nás dehonestují a diskreditují anglo-sasové, Češi navíc dehonestují sami sebe. ... Ivo Wiesner, „POUTNÍCI DO ZEMĚ ANDĚLŮ" Ivo Wiesner věřil v poslání českého národa (Čechů, Moravanů, Slezanů i Slováků). Více o jeho historii napsal v knize „Národ v lénu bohů", kde se snaží ukázat spojení mezi dneškem a dávnou historií. 0 hodnocení Poutníci do země andělů ... Poutníci do země andělů - Ivo Wiesner | KOSMAS.cz - vaše ... ... . 0 hodnocení Poutníci do země andělů 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. O prapodstatě keltské kultury toho mnoho nevíme, ale stále intenzivněji se o ni zajímá rostoucí množství lidí. Potvrzuje se totiž dříve odmítaná teze o přímé souvztažnosti keltské a české ... Poutníci do země andělů O prapodstatě keltské kultury toho mnoho nevíme, ale stále intenzivněji se o ni zajímá rostoucí množství lidí. Potvrzuje se totiž dříve odmítaná teze o přímé souvztažnosti keltské a české kultury. Avšak ani keltská kultura nevznikla z ničeho, nese s sebou esenci hyperborejského ducha ... Kupte knihu Poutníci do země andělů od Ivo Wiesner na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Poutníci do země andělů. Ivo Wiesner. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt je vyprodaný. O prapodstatě keltské kultury toho mnoho nevíme, ale stále intenzivněji se o ni zajímá rostoucí množství lidí. ... O prapodstatě keltské kultury toho mnoho nevíme, ale stále intenzivněji se o ni zajímá rostoucí množství lidí. Potvrzuje se totiž dříve odmítaná teze o přímé souvztažnosti keltské a české kultury. Avšak ani keltská kultura nevznikla z ničeho, nese s sebou esenci hyperborejského d...

INFORMACE

AUTOR
Ivo Wiesner
DIMENZE
9,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Poutníci do země andělů.pdf

POPIS

O prapodstatě keltské kultury toho mnoho nevíme, ale stále intenzivněji se o ni zajímá rostoucí množství lidí. Potvrzuje se totiž dříve odmítaná teze o přímé souvztažnosti keltské a české kultury. Avšak ani keltská kultura nevznikla z ničeho, nese s sebou esenci hyperborejského ducha, obohacenou nejlepšími dochovanými tradicemi, převzatými od zaniklé prastaré euroatlantské kultury Ligurů a Dananů. S překvapením sotva dohlížíme hloubi časů, do kterých vrůstají naše kořeny. Historiografie neví téměř nic o původu českých kmenů, neví nic a netuší ani jaký původ má sám pojem „Čech“, neví nic o staroslavném kmenovém svazu Nýsů, a o Slovanech soudí, že pocházejí z jakési nedefinované entity žijící kdesi na území středo- a jihoruských stepí mezi Volhou a Donem. Neochvějně trvá na dogmatu podloženém údajně výsledky archeologických výzkumů, že se keltská, halštatská i laténská kultura zformovala v oblasti střední Evropy a odtud se šířila jižním a západním směrem. Jen velmi málo historiků používá metody systémové analýzy, proto jim nic neříkají prastaré keltské ságy a mytologie hovořící s urputnou vytrvalostí o příchodu předků z ostrovů ležících vysoko na severu, kde Slunce nezapadalo.

Chcete si přečíst knihu?Poutníci do země andělů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivo Wiesner. Číst Poutníci do země andělů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY