Pohádka o ztracené krajině: Psychologie sebekoučování

Pohádka o ztracené krajině: Psychologie sebekoučování - Radvan Bahbouh | Replicamaglie.com

.... Jedno kníhkupectvo. Koupit Koupit eknihu ... Radvan Bahbouh | Martinus ... . Radvan Bahbouh (autor knihy Psychologie sebekoučování. Pohádka o ztracené krajině) se v této knize, jež navazuje na jeho předchozí práce, zaměřuje hlavně na přímé sociomapy v pracovních týmech a sociomapování větších sociálních systémů věnuje pouze závěrečný dodatek. born in 1970, graduated in mathematical statistics and probability theory at Faculty of Mathematics and Physics at Charles University (1988-1993), psychology (clinical specialization) at Faculty of Arts at Charles University (1991-1996), art therapy at Faculty of Education at South Bohemian University (1993-1997) and General Medicine at the 3. Pohádka o ztracené krajině . 11,19 € ... Pohádka o ztracené krajině Psychologie sebekoučování ... . Pohádka o ztracené krajině . 11,19 € ... Pohádka o ztracené krajině Psychologie sebekoučování . Radvan Bahbouh; Radvan Bahbouh . 0,0 . Sledovať autora . Deti a mláde ž Motivačná literatúra Spoločenské vedy. MUDr. Mgr. Radvan Bahbouh, Ph.D. je psycholog a matematik. ... Radvan Bahbouh: Pohádka o ztracené krajině / Psychologie sebekoučování cenu vyhrávají: Milan Šperling, Martina Navrátilová, Dita Machalínková Radvan Bahbouh: Pohádka o ztracené krajině, psychologie sebekoučování, Qed Group a.s., 2010 Útlá a obrovsky zajímavá kniha jednoho z našich předních koučů a psychologů. Kniha nabízí pohled na to, jak každý z nás přemýšlí, co nás (ne)motivuje a zejména, jak si z každého zážitku, který nás potká, můžeme odnést ... Vybrané kapitoly z psychologie pro každého (14-16). Praha: Univerzita Karlova v Praze, Filozofická fakulta, katedra psychologie. BAHBOUH, R. (2013). Osobnost pohledem psychologie. In Ilona Gillernová, Jiří Šípek (eds.) a kolektiv. Vybrané kapitoly z psychologie pro každého (17-20). Praha: Univerzita Karlova v Praze, Filozofická ... In the book Psychologie sebekoučování. Pohádka o ztracené krajině [Psychology of self-coaching. A fairy tale about a lost land, Bahbouh (2010) describes the contexts of coaching and self-coaching. He states,2 that its objective is to help the coached individual effectively reach his or her set goal....

INFORMACE

AUTOR
Radvan Bahbouh
DIMENZE
10,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohádka o ztracené krajině: Psychologie sebekoučování.pdf

POPIS

Cesta za nalezením vlastního potenciálu a větší spokojenosti je zároveň ilustrována pohádkou, v níž můžeme znovu objevit nejen tyto poznatky, ale i sebe samotné. Proč využíváme jen malou část našich schopností a kapacit? Jak ovládnout zákonitosti, kterými se řídí kolísání naší energie, výkonnosti a spokojenosti? Těmito otázkami se zabývá psychologie koučování, která je v této knize představena nejdůležitějšími poznatky a na ně navazujícími cvičeními. Cesta za nalezením vlastního potenciálu a větší spokojenosti je zároveň ilustrována pohádkou, v níž můžeme znovu objevit nejen tyto poznatky, ale i sebe samotné. MUDr. Mgr. Radvan Bahbouh, Ph.D. je psycholog a matematik. Od roku 1995 přednáší na katedře psychologie FF UK metodologii psychologie, psychometrii a teorii psychodiagnostiky. Dlouhodobě se teoreticky i prakticky věnuje psychologickému koučování.

Chcete si přečíst knihu?Pohádka o ztracené krajině: Psychologie sebekoučování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radvan Bahbouh. Číst Pohádka o ztracené krajině: Psychologie sebekoučování Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY