Tajnosti super sester

Tajnosti super sester - Susie Dayová | Replicamaglie.com

.... dětská: Kocourek Matýsek, Herkules na zámku, Tajnosti super sester - naučná: Vše, co jste ... Sestry levně, cena 187 Kč | Srovnání cen zboží ... ... Náš tip na srpen 2018 dětská: Autíčko Karlík, Dobrodružství pana Kolečka, Šťastný Art - naučná: Energetická očista domova, Pražské historické zahrady... Tajnosti super sester 149 Kč Dům doktora Fišera 149 Kč Dvojčata v průšvihu 139 Kč Ema a jednorožec - Záhadné bludiště 169 Kč Černé srdce 271 Kč Pomozte ostatním při výběru Napsat recenzi. Elektronické knihy; Odkaz k produktu na stránkách výrobce: ... Získejte nejnovější infor ... Tajnosti super sester | eKnihy, elektronické knihy, vaše ... ... . Elektronické knihy; Odkaz k produktu na stránkách výrobce: ... Získejte nejnovější informace o akcích a aktuální nabídce. Přihlašte se k odběru ještě dnes....

INFORMACE

AUTOR
Susie Dayová
DIMENZE
7,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajnosti super sester.pdf

POPIS

Tyhle super sestry vyvrací všechny mýty o tom, že nevlastní ségry si nutně musí lézt na nervy…Z nejlepších kamarádek Jem a Georgie se staly sestry. Povedlo se jim dát totiž dohromady své rozvedené rodiče, takže Georgiina matka a Jemin otec teď začali bydlet společně a ony jsou teď příbuzné. Nástup do nové školy pro ně začne velikým pátráním. Někdo ukradl schránku důvěry, do které žáci vhazovali lístečky se svými tajemstvími a teď hrozí, že budou vyzrazena. Přijdou holky na to, kdo je tím záhadným zlodějem?

Chcete si přečíst knihu?Tajnosti super sester ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Susie Dayová. Číst Tajnosti super sester Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY