Na ostří jazyka

Na ostří jazyka - Lina Wolffová | Replicamaglie.com

...ky ze čtení právě ... Na ostří jazyka ... Ewa Farna - Na ostří nože - YouTube ... . Lina Wolffová „Je mi třicet šest let a hledám muže. Něžného, ale zase ne moc." Tak zní inzerát Ellinor, která se rozhodne učinit přítrž svým neúspěšným pokusům o vztah. Na ostří jazyka - Lina Wolff . Je mi třicet šest let a hledám muže. Něžného, ale zase ne moc. Tak zní inzerát Ellinor, která se rozhodne učinit přítrž svým neúspěšným pokusům o vztah. Seznámí se s literárním kritikem Cali ... Na ostří jazyka - Lina Wolffová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Seznámí se s literárním kritikem Calistem, s nímž neváhá jít hned do postele. Porta 2014, 27. - 29. 6., Řevnice. Hosté Porty - SemTam. "The Polyglot Lovers is an amusing take on modern life (literary and otherwise) and relationships between the sexes. All in all it makes for an interesting polychromatic fiction, a surprisingly ebullient story―carried along nicely by Wolff's entertaining and easygoing presentation―in a cleverly structured novel, its three separate parts ......

INFORMACE

AUTOR
Lina Wolffová
DIMENZE
3,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Na ostří jazyka.pdf

POPIS

„Je mi třicet šest let a hledám muže. Něžného, ale zase ne moc.“ Tak zní inzerát Ellinor, která se rozhodne učinit přítrž svým neúspěšným pokusům o vztah. Seznámí se s literárním kritikem Calistem, s nímž neváhá jít hned do postele. Za to, co jí vzápětí provede, se mu pomstí spálením jediného exempláře rukopisu, jehož autorem je kontroverzní Max Lamas. Když na scénu vstoupí třetí hlas patřící zkrachovalé italské šlechtičně Lucrezii, vrhne to na ostatní úplně nové světlo.

Chcete si přečíst knihu?Na ostří jazyka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lina Wolffová. Číst Na ostří jazyka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY