Ve třiceti (poprvé) single

Ve třiceti (poprvé) single - Lisa Daily | Replicamaglie.com

...e třiceti (poprvé) single. Od chvíle, kdy Alex potkala svého nastávajícího ve školce nad modelínou, je jejich život nalinkovaný jako podle pravítka ... Ve třiceti (poprvé) single | | Palmknihy - e-knihy ve vaší ... ... . Žijí si báječně, bydlí v nádherném domě s výhledem na zátoku a mají skvělou práci, kterou zbožňují. Má to jediný háček: Alexin manžel Michael je gay. CO SI POČÍT, KDYŽ JSTE BYLA LÉTA VDANÁ A VE TŘICETI ZJISTÍTE, ŽE JSTE SINGLE? Od chvíle, kdy Alex potkala svého nastávajícího ve školce nad modelínou, je jejich život nalinkovaný jako podle pravítka. Žijí si báječně, bydlí v nádherném domě s výhledem na zátoku a mají skvělou práci, kterou zbožňují. Má to jediný háček: Alexin manžel M ... Kniha Ve třiceti (poprvé) single - Lisa Daily | knizniklub.cz ... . Žijí si báječně, bydlí v nádherném domě s výhledem na zátoku a mají skvělou práci, kterou zbožňují. Má to jediný háček: Alexin manžel Michael je gay. Ve třiceti single je jemně vtipná, lehce romanticky milá, že jsem se někdy pousmála, a je velmi čtivá. Hlavní hrdinka je energická a plánovačka. Takže přestože prožívá smutek z rozvodu, nesmutní dlouho a chce změnu. Ve třiceti (poprvé) single . Lisa Daily; Lisa Daily . 5,0 . Sledovať autora . Romány. Všetky knihy autora . Mystery Press, 2018. Okamžitý download. PDF. EPUB. MOBI. 5-6 hodín čítania. Vydavateľstvo Mystery Press, 2018. KDYŽ SE VÁM MANŽEL PŘIZNÁ, ŽE JE GAY, MUSÍTE SE VE TŘICETI ZNOVU NAUČIT RANDIT! ......

INFORMACE

AUTOR
Lisa Daily
DIMENZE
5,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Ve třiceti (poprvé) single.pdf

POPIS

Když se vám manžel přizná, že je gay, musíte se ve třiceti znovu začít randit! Od chvíle, kdy Alex potkala svého nastávajícího ve školce nad modelínou, je jejich život nalinkovaný jako podle pravítka. Žijí si báječně, bydlí v nádherném domě s výhledem na zátoku a mají skvělou práci, kterou zbožňují. Má to jediný háček: Alexin manžel Michael je gay. O téhle skutečnosti se jí ale zapomněl celých třiadvacet let zmínit. Alexin dokonale naplánovaný život se náhle hroutí jako domeček z karet, biologické hodiny tikají jako časovaná jaderná bomba a Alex prahne po pohádkově krásném šéfkuchaři, který právě otevírá novou prvotřídní restauraci. Shodou okolností se bohužel jedná o jejího klienta a Alex nechce míchat práci se soukromím. Jak při hledání nové lásky proplout nástrahami moderního randění jí radí ujetá partička známých, včetně jejího homosexuálního ex-manžela, neomalené politické poradkyně, energicky masochistického jogína a osmdesátileté vyznavačky marihuany.

Chcete si přečíst knihu?Ve třiceti (poprvé) single ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lisa Daily. Číst Ve třiceti (poprvé) single Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY