Garfield a školní duch

Garfield a školní duch - Jim Davis, | Replicamaglie.com

...í duch. DAVIS Jim. Info: CPress, 2018 (1 ... GARFIELD A ŠKOLNÍ DUCH - Želví doupě - knihkupectví ... ... .) - váz., 80 str. EAN: 9788026419938 ISBN: 978-80-264-1993-8. Garfield a školní duch 4. 2 recenze ; Garfield tomu nemůže uvěřit! Nejprve mu Jon vezme televizi, a pak ho dokonce chce s Odiem vzít k veterinářce! To už je skutečně na Garfielda moc. S Odiem se rozhodnou utéct z domova a zkusit štěstí někde jinde. Ale nikdo ze sousedů jim přístřeší poskytnout nechce, a tak skončí v ... Garfield a školní duch Autor: Davis ... Garfield a školní duch - Davis Jim, Fentz Mike levně, cena ... ... ... Garfield a školní duch Autor: Davis, Jim a Fentz, Mike Nakladatel: CPress EAN: 9788026419938 ISBN: 978-80-264-1993-8 Překlad: Štěpáníková, Lenka Popis: 1× kniha, vázaná, 80 stran, česky Rozměry: 15,5 × 21 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Název: Garfield a školní duch. Autor: Jim Davis. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Pohádky, pověsti; Děti do 10 let › Romány, povídky, příběhy; ISBN: 978-80-264-1993-8. EAN: 9788026419938. Objednací kód: NA324249 Garfield a školní duch Jim Davis Jméno lovce: Jak se změnilo město po té, co ho František opustil? Co chybí Garfieldovi v obývacím pokoji? Co, podle staré historky bloudí chodbami staré školy? Co vlálo z Jonovy trofeje pro nejhorší hráče bowlingu? Kdo vystrašil Garfielda a Odieho boucháním? Nepovinné otázky: 163 Kč Garfield a školní duch - Davis Jim, Fentz Mike. Garfield tomu nemůže uvěřit! Nejprve mu Jon vezme televizi, a pak ho dokonce chce s Odiem vzít k veterinářce! To už je skutečně na Garfielda moc. S Odiem se rozhodnou utéct z domova a zkusit štěstí někde jinde. Garfield a školní duch E-kniha, česky. 0. Elektronická kniha Autor: Jim Davis. 2018, česky, 80 strán. Elektronické knihy » Romány a rozprávky. Ihneď k čítaniu ePUB, Kindle, PDF. Dostupné pre elektronické čítačky Dostupné na webe Dostupné na iOS Dostupné na Androide Dostupné na Windows Phone. Garfield a školní duch. Kdo napsal knihu Garfield a školní duch? Autorem je Jim Davis, Mike Fentz, Jim Kraft. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Garfield a školní duch. kategorie: Novinky, Knihy - beletrie Dětské ... Garfield a školní duch. Jim Davis. Garfield tomu nemůže uvěřit! Nejprve mu Jon vezme televizi, a pak ho dokonce chce s Odiem vzít k veterinářce! To už je skutečně na Garfielda moc. S Odiem se rozhodnou utéct z domova a zkusit štěstí někde jinde. Ale nikdo ze sousedů jim přístřeší poskytnout nechce, a tak skončí v ... Garfield a školní duch. Jim Davis, Mike Fentz. Garfield tomu nemůže uvěřit! Nejprve mu Jon vezme televizi, a pak ho dokonce chce s Odiem vzít k veterinářce! To už je skutečně na Garfielda moc. S Odiem se rozhodnou utéct z domov...

INFORMACE

AUTOR
Jim Davis,
DIMENZE
3,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Garfield a školní duch.pdf

POPIS

Legrace a napětíGarfield tomu nemůže uvěřit! Nejprve mu Jon vezme televizi, a pak ho dokonce chce s Odiem vzít k veterinářce! To už je skutečně na Garfielda moc. S Odiem se rozhodnou utéct z domova a zkusit štěstí někde jinde. Ale nikdo ze sousedů jim přístřeší poskytnout nechce, a tak skončí v opuštěné polorozpadlé budově staré školy. Sice se povídá, že tam straší, ale tomu by přece nikdo rozumný nevěřil, že ne? Odkud se ale berou ty podivné zvuky na chodbě?

Chcete si přečíst knihu?Garfield a školní duch ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jim Davis,. Číst Garfield a školní duch Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY