Moravské Švýcarsko na starých pohlednicích

Moravské Švýcarsko na starých pohlednicích - Milan Sýkora, | Replicamaglie.com

.... Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu ... Zakupy a okoli na starych pohlednicich reichstadt und ... ... . ... Moravské Švýcarsko na starých pohlednicích - Sýkora Milan, Šustr Milan . Hodnocení produktu: 90% . Oblast okolí Blanska je neodmyslitelně spojená s Moravským krasem. ... Album starých pohlednic Českosaské Švýcarsko . Hodnocení produktu: 100% . 249 Kč Tváře Moravské Švýcarsko na starých pohlednicích - Sýkora Milan, Šustr Milan přírodu, ale také díla vzniklá lidskou činností. Najdeme v ní vedle města Blanska, Adamova či Bílovic ... Moravské Švýcarsko na starých pohlednicích (Milan Sýkora ... ... . Najdeme v ní vedle města Blanska, Adamova či Bílovic nad Svitavou i další lidská sídla Moravského Švýcarska. Kovařík Jaroslav: Ralsko na starých pohlednicích / Hühnerwasser und… Cena 399 Kč Detail Již 42. svazek oblíbené edice knih „na starých pohlednicích" nás zavádí na velmi netradiční místo, do bývalého Vojenského prostoru Ralsko. Na své si přijdou i milovníci železnic. Vázaná publikace Moravské Švýcarsko na starých pohlednicích má 140 barevných stran a je k dostání v Blanenské informační kanceláři Blanka na Rožmitálově ulici. V prodeji je zde za 349 Kč....

INFORMACE

AUTOR
Milan Sýkora,
DIMENZE
8,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Moravské Švýcarsko na starých pohlednicích.pdf

POPIS

Oblast okolí Blanska je neodmyslitelně spojená s Moravským krasem. Původně ji lidé pro svou poetičnost nazývali Moravským Švýcarskem a zejména na přelomu 19. a 20. století se stala oblíbeným místem návštěvníků nejen z Brna, ale i ze vzdálenějších míst. Pojem Moravské Švýcarsko vymezuje pás území, táhnoucí se od Sloupu až po brněnskou Líšeň. Najdeme tady vše, co může příroda nabídnout. Ať již krasové útvary, přírodní památky, či různé druhy flóry a fauny, vyskytující se právě zde, na tomto nádherném místě jižní Moravy. Je to také místo mnoha bádání, ať již speleologů nebo historiků, které umožnilo nahlédnout do nitra krasových jeskyní a poznat život prvních předchůdců člověka na tomto teritoriu. Kniha blanenského sběratele pohlednic Milana Sýkory a fotografa Milana Šustra nazvaná „Moravské Švýcarsko na starých pohlednicích“ však nenabízí pouze přírodu, ale také díla vzniklá lidskou činností. Najdeme v ní vedle města Blanska, Adamova či Bílovic nad Svitavou i další lidská sídla Moravského Švýcarska. Na starých pohlednicích můžeme společně obdivovat Nový hrad či zámek v Rájci, poutní místa ve Vranově, Křtinách a Sloupu, železné hutě nebo železniční trať s původně desítkou tunelů vinoucí se údolím podél řeky Svitavy od brněnských Obřan až po Rájec nad Svitavou.

Chcete si přečíst knihu?Moravské Švýcarsko na starých pohlednicích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Sýkora,. Číst Moravské Švýcarsko na starých pohlednicích Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY