Barevné rozcestníky: Netradiční toulky současnou Asií

Barevné rozcestníky: Netradiční toulky současnou Asií - Jaromír Míra Červenka | Replicamaglie.com

...zve na návštěvu nejděsivějších a nejnebezpečnějších míst ... Barevne kopirky a3 | HLEDEJCENY.cz ... ... Podnázev: Netradiční toulky současnou Asií - Nový, fotografiemi bohatě vybavený cestopis novináře J. M. Červenky Barevné rozcestníky zavádí čtenáře do čtyř netypických lokalit, které dosud zůstávají stranou turistického ... Kniha: Barevné rozcestníky - Netradiční toulky současnou Asií - Jaromír Míra Červenka. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Barevné rozcestníky: Netradiční toulky současnou Asií ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Barevné rozcestníky ... Barevné rozcestníky: Netradiční toulky současnou Asií Jaromír Míra Červenka Nakladatel: Epocha 2018 Vážení čtenáři, děkujeme vám za trpělivost a pochopení v době omezeného provozu našich prodejen. Nyní se vracíme k původnímu provozu a těšíme se na shledanou v knihkupectvích i online. Obecně se traduje, že jisté státy není ani v nejmenším radno navštěvovat. V případě Íránu, jenž patří k těm několika neprávem ocejchovaným, jde ovšem nezřídka o zavádějící mediální masáž, jejímž cílem je poškození pověsti této, nad jiné zajímavé a vstřícné země. Ony, povětšinou příkré, so...

INFORMACE

AUTOR
Jaromír Míra Červenka
DIMENZE
9,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Barevné rozcestníky: Netradiční toulky současnou Asií.pdf

POPIS

Nový, fotografiemi bohatě vybavený cestopis novináře J. M. Červenky zavádí čtenáře do čtyř netypických lokalit, které dosud zůstávají stranou turistického ruchu. Spolu s autorem tak čtenář navštíví zapovězený Írán, obří a liduprázdnou Sundarbanskou deltu, říši Lo Manthang skrytou za hradbou Himálaje či moderní, překotně se rozvíjející Vietnam. Autor některá z míst navštívil opakovaně, a to i v odstupu mnoha let, což mu dává jedinečnou možnost barvitě glosovat změny, k nimž v těchto zemích v průběhu času došlo.

Chcete si přečíst knihu?Barevné rozcestníky: Netradiční toulky současnou Asií ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaromír Míra Červenka. Číst Barevné rozcestníky: Netradiční toulky současnou Asií Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY