Méně je více: Odkryjte život, který chcete, pod nánosem toho, co vlastníte

Méně je více: Odkryjte život, který chcete, pod nánosem toho, co vlastníte - Joshua Becker | Replicamaglie.com

... spotřeba vede k větším domům, rychlejším autům, dokonalejším technologiím a zaplněným domovům, nikdy nepřináší ... Méně je více - Joshua Becker | Knihy Dobrovský ... ... Odkryjte život, který chcete, pod nánosem toho, co vlastníte . Joshua Becker; ... Joshua Becker vám ve své knize Méně je více pomůže najít výhody v minimalistickém způsobu života a uvědomit si, jak vás všechny věci, které vlastníte, odvádí od následování vašich snů. Díky této knize budete schopni si vytvořit ... Méně je více: Odkryjte život, který chcete, pod nánosem toho, co vlastní ... Kniha: Méně je více - Joshua Becker | Knihy.ABZ.cz ... . Díky této knize budete schopni si vytvořit ... Méně je více: Odkryjte život, který chcete, pod nánosem toho, co vlastníte Většina z nás si uvědomuje, že se obklopujeme příliš mnoha věcmi. Doléhá na nás tíha našeho nepořádku a jsme unavení neustálým uklízením a organizováním. Odkryjte život, který chcete, pod nánosem toho, co vlastníte . Joshua Becker; ... Joshua Becker vám ve své knize Méně je více pomůže najít výhody v minimalistickém způsobu života a uvědomit si, jak vás všechny věci, které vlastníte, odvádí od následování vašich snů. Díky této knize budete schopni si vytvořit ... Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit. Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. ... Méně je více - Odkryjte život, který chcete, pod nánosem toho, co vlastníte. Méně je více. Kdo napsal knihu Méně je více? Autorem je Joshua Becker. Hodnocen...

INFORMACE

AUTOR
Joshua Becker
DIMENZE
8,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Méně je více: Odkryjte život, který chcete, pod nánosem toho, co vlastníte.pdf

POPIS

Většina z nás si uvědomuje, že se obklopujeme příliš mnoha věcmi. Doléhá na nás tíha našeho nepořádku a jsme unavení neustálým uklízením a organizováním. Ačkoliv nadměrná spotřeba vede k větším domům, rychlejším autům, dokonalejším technologiím a zaplněným domovům, nikdy nepřináší štěstí. Spíše končí touhou mít ještě víc, což však přesměruje naše soustředění k věcem, kterých třeba nikdy nedosáhneme. Odvádí nás to od skutečného života, který si přejeme žít. Joshua Becker vám ve své knize Méně je více pomůže najít výhody v minimalistickém způsobu života a uvědomit si, jak vás všechny věci, které vlastníte, odvádí od následování vašich snů. Díky této knize budete schopni si vytvořit osobní a praktický přístup k organizaci domova a života, zažít potěšení ze štědrosti či poznat, proč nejlepším výsledkem úspornosti není čistý dům, nýbrž naplněný život.

Chcete si přečíst knihu?Méně je více: Odkryjte život, který chcete, pod nánosem toho, co vlastníte ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joshua Becker. Číst Méně je více: Odkryjte život, který chcete, pod nánosem toho, co vlastníte Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY