Jak rozvinout své duchovní schopnosti

Jak rozvinout své duchovní schopnosti - William W. Hewitt | Replicamaglie.com

..., až si ji osedláte - je to váš přirozený smysl duchovna ... Jak rozvinout své duchovní schopnosti | Poznani-Knihy.cz ... . Tato j... Jak rozvinout své duchovní schopnosti Autor: William W. Hewitt Máte v sobě tajnou moc, která jen čeká, až si ji osedláte - je to váš přirozený smysl duchovna. Máte v sobě tajnou moc, která jen čeká, až si ji osedláte - je to váš přirozený smysl duchovna. Tato jedinečná kniha vám přináší rychlé a snadné postupy, které můžete denně využívat při řešení problémů, k duchovní obraně před zlem, při kontaktu... Jak rozvinout své duchovní schopnosti | ... duchovna. duc ... Jak rozvinout své duchovní schopnosti levně, cena 256 Kč ... ... ... Jak rozvinout své duchovní schopnosti | ... duchovna. duchovna. Tato jedinečná kniha vám přináší rychlé a snadné postupy, které můžete denně využívat při řešení problémů, k duchovní obraně před zlem, při kontaktu se strážným duchem, k získání kvalitnější schopnosti naslouchat, ke zvýšení porozumění při ... > KNIHY FONTÁNA > Jóga - meditace > Jak rozvinout své duchovní schopnosti. Jak rozvinout své duchovní schopnosti. Odstranit tento produkt z oblíbených; Přidat tento produkt k oblíbeným *: *: * Jak rozvinout své duchovní schopnosti ... Probuďte v sobě a rozvíjejte duchovní schopnosti a stvořte si život, o kterém jste vždy ... Emoce jsou tím, co nám často brání v našem duchovním rozvoji, co nám brání prožívat život vědoměji a v klidu. Emoce. Brání nám to v naší tvůrčí činnosti, neboť nemůžeme naplno rozvinout své schopnosti. Ponoř se do hudby své duše a svého ducha - poslouchej jak ti krásně zpívají, jak si navzájem rozumí, jak se doplňují. Stejně jako srdce fyzicky buší a vydává zvuk, tak stejně uslyšíš své jméno - své vibrace - svou hudbu všude okolo sebe, svýma vnitřníma ušima, svým vnímáním. Jsi sám sebou, nic více....

INFORMACE

AUTOR
William W. Hewitt
DIMENZE
6,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak rozvinout své duchovní schopnosti.pdf

POPIS

Máte v sobě tajnou moc, která jen čeká, až si ji osedláte - je to váš přirozený smysl duchovna. Tato jedinečná kniha vám přináší rychlé a snadné postupy, které můžete denně využívat při řešení problémů, k duchovní obraně před zlem, při kontaktu se strážným duchem, k získání kvalitnější schopnosti naslouchat, ke zvýšení porozumění při čtení a dokonce i k dokonalé rezervaci parkovacího místa. Probuďte v sobě a rozvíjejte duchovní schopnosti a stvořte si život, o kterém jste vždy snili. Účinnost těchto metod ilustruje přes 44 zábavných a jednoduchých činností a 28 případů, které vám tak pomohou zvládnout celou škálu duchovních technik: jasnozřivost - telepatii - astrální cestování - psychometrie - duchovní léčení - věštění - komunikaci se zvířaty a duchovními entitami.

Chcete si přečíst knihu?Jak rozvinout své duchovní schopnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor William W. Hewitt. Číst Jak rozvinout své duchovní schopnosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY