Proč jsem se neoběsila

Proč jsem se neoběsila - Halina Pawlowská | Replicamaglie.com

...zu odporně zhroutí do navěky nepoužitelné hromádky ... Proč jsem se neoběsila - Halina Pawlowská | Kniha na Alza.cz ... . Halina Pawlowská - Proč jsem se neoběsila 1/2 katerinabertoldova. Loading... Unsubscribe from katerinabertoldova? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 1.03K. „Nakupovala jsem v tomto e-shopu Dobré knihy už několikrát a je to obchod na vysoké úrovni." Proč jsem se neoběsila 187 CZK Nové Skladem Popis knihy Co je v životě nejstrašnější a proč jsem se neoběsila? Život je opravdu strašný. Strašné je být dítětem. Rodiče a učitelé vás ... Kniha: Proč jsem se neoběsila - Halina Pawlowská | Knihy ... ... . Strašné je být dítětem. Rodiče a učitelé vás mučí. Je strašné být v produktivním věku. Rodiče a děti vás mučí. A je strašné být starý. Všichni vás mučí. A úplně nejstrašnější je být ženou a nechat se mučit muži. Proč jsem se neoběsila od autora Halina Pawlowská. Hodnocení, komentáře, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Pawlo...

INFORMACE

AUTOR
Halina Pawlowská
DIMENZE
5,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Proč jsem se neoběsila.pdf

POPIS

Život je opravdu strašný. Strašné je být dítětem. Rodiče a učitelé vás mučí. Je strašné být v produktivním věku. Rodiče a děti vás mučí. A je strašné být starý. Všichni vás mučí. A úplně nejstrašnější je být ženou a nechat se mučit muži. To pak někdy přijdou chvíle, kdy si žena (mučená) řekne: A už toho bylo dost. Taky jsem si to jednou řekla. Uvázala jsem si smyčku... Pak jsem ji zase odvázala, koupila jsem si dort a jsem tady (pořád).

Chcete si přečíst knihu?Proč jsem se neoběsila ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Halina Pawlowská. Číst Proč jsem se neoběsila Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY