Projezte se k trvalému zdraví

Projezte se k trvalému zdraví - Florian a Andrea Überallovi | Replicamaglie.com

... můžeme těmto potížím čelit přirozenou cestou? Kupte knihu Projezte se k trvalému zdraví od Andrea Überall, Florian Überall na Martinus ... Projezte se k tehotenstvi levně | Mobilmania zboží ... .cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Všechny informace o produktu Kniha Projezte se k trvalému zdraví - Überallovi Florian a Andrea, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Projezte se k trvalému zdraví - Überallovi Florian a Andrea. Projezte se k trvalému zdraví kniha od: Florian Überall, Andrea Überall. 60 % 1 hodnocení ... Projezte se k trvalému zdraví . 11,15 € Pri ... Projezte se k trvalému zdraví - Florian a Andrea ... ... . Projezte se k trvalému zdraví kniha od: Florian Überall, Andrea Überall. 60 % 1 hodnocení ... Projezte se k trvalému zdraví . 11,15 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Projezte se k trvalému zdraví Autor: Überallovi, Florian a Andrea Nakladatel: Esence EAN: 9788075499301 ISBN: 978-80-7549-930-1 Originál: Ess-Medizin für dich Překlad: El Bournová, Marta Popis: Elektronická kniha, 248 stran, bez zabezpečení DRM, 0,6 MB ePUB, 1,2 MB Mobi, česky Rok vydání: 2018 Název: Projezte se k trvalému zdraví. Originální název: Ess-Medizin für dich. Autor: Florian a Andrea Überallovi. Překladatel: Marta El Bournová. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Zdravý způsob života; Populárně naučná › Medicína, zdraví; ISBN: 978-80-7549-652-2. EAN: 9788075496522. Objednací kód ... Nechte se inspirovat knihami, které stojí za přečtení a které bychom Vám rádi doporučili. Knihy dokáží pobavit, zpříjemnit život, dokáží jej i změnit. Nechte se inspirovat knihami, které stojí za přečtení a které bychom Vám rádi doporučili. ... Projezte se k trvalému zdraví. Knihy; Projezte se k trvalému zdraví Autoři knihy vyznávají myšlenku „jídla jako léku", na rozdíl od konvenční medicíny zdůrazňují léčivou sílu promyšlené stravy. Na co potřebujeme kupříkladu blokátory žaludeční kyseliny, když můžeme těmto potížím čelit přirozenou cestou? Projezte se k trvalému zdraví mi přijde jako velmi obohacující kniha, která nám rozhodně nemohla v náší knihovničce o zdraví a stravování chybět. Je plná dobrý rad a příkladů jak se zdravě a chutně stravovat. To co je zdravé je vlastně velkou otázkou a každou chvíli se tento názor mění a tak se není čemu divit ... E-kniha: Projezte se k trvalému zdraví - Andrea Überall; Florian Überall. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Kniha: Projezte se k trvalému zdraví - Florian a Andrea Überallovi. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny...

INFORMACE

AUTOR
Florian a Andrea Überallovi
DIMENZE
6,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Projezte se k trvalému zdraví.pdf

POPIS

Autoři knihy vyznávají myšlenku „jídla jako léku“, na rozdíl od konvenční medicíny zdůrazňují léčivou sílu promyšlené stravy. Na co potřebujeme kupříkladu blokátory žaludeční kyseliny, když můžeme těmto potížím čelit přirozenou cestou? Správnou výživou lze dosáhnout nejen holisticky, ale i dlouhodobě pozitivních účinků. Pokračování knihy Projezte se ke zdraví spojuje to nejlepší z obou sfér – možnosti západní medicíny a hluboké znalosti tibetského léčitelství – a nabízí konkrétní poznatky o nebezpečí nadužívání léků, upozorňuje na důležitou funkci trávicího traktu a vysvětluje, jak najdete vlastní cestu ke zdravé, léčivé stravě.

Chcete si přečíst knihu?Projezte se k trvalému zdraví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Florian a Andrea Überallovi. Číst Projezte se k trvalému zdraví Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY