Pohni horami: Tvá modlitba může přinést změnu

Pohni horami: Tvá modlitba může přinést změnu - John Eldredge | Replicamaglie.com

...i s důvěrou a jistotou - přesvědčeni, že nás Bůh slyší a že na našich modlitbách záleží? Pravděpodobně by to byl úžasný a zároveň nezvyklý pocit ... Pohni horami - Eldredge John od 192 Kč - Heureka.cz ... . Je tomu tak proto, že se naše modlitby často setkávají s mlčením nebo se nám zdá, že nic nezmění. Eldredge, John: Pohni horami (Tvá modlitba může přinést změnu) Eldredge, John a Stasi: Úchvatná Engels, Friedrich: Ludwig Feuerbach und der Ausgang der Klassischen Philosophie Eriksen, J.: Žil jsem v podsvětí Evangelium S. Lukáše F Fazal Naeem: Byl jsem muslimem Fajfr, Marek: Osobní evangelizace Pohni horami. John Eldredge. Tvá modlitba může p ... Pohni horami - Eldredge John - GIMEL.cz ... .: Žil jsem v podsvětí Evangelium S. Lukáše F Fazal Naeem: Byl jsem muslimem Fajfr, Marek: Osobní evangelizace Pohni horami. John Eldredge. Tvá modlitba může přinést změnu. Jak bychom se cítili, kdybychom k modlitbě přistupovali s důvěr.. 240 Kč . Pozor, srdce muže! John Eldredge. V srdci každého muže třímají tři velké touhy: podstoupit boj, prožít dobrodružství a zachránit krásn.. 230 Kč ... Pohni horami Tvá modlitba může přinést změnu. ... Kniha Pohni horami vám ukáže, jak zakusit sílu každodenní modlitby, naučit se hlavní typy modliteb - včetně modlitby intervenční, posvěcení, bojové a za uzdravení - a jak objevit intimitu modlitby srdce, naslouchat modlitbě a modlit se s biblickými texty. ... 5.Filozofie a náboženství. 150 LET FILIPOVA (KONFERENCE). 150 let Filipova : sborník z konference konané ve dnech 12. a 13. září 2016 v Krásné Lípě a Filipově s edicí akt biskupské vyšetřovací komise z let 1866 až 1872 = 150 Jahre Philippsdorf : Sammelband der Tagung am 12. und 13. Kniha: Pohni horami (John Eldredgre). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!...

INFORMACE

AUTOR
John Eldredge
DIMENZE
9,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohni horami: Tvá modlitba může přinést změnu.pdf

POPIS

Tvá modlitba může přinést změnu. Jak bychom se cítili, kdybychom k modlitbě přistupovali s důvěrou a jistotou – přesvědčeni, že nás Bůh slyší a že na našich modlitbách záleží? Pravděpodobně by to byl úžasný a zároveň nezvyklý pocit. Je tomu tak proto, že se naše modlitby často setkávají s mlčením nebo se nám zdá, že nic nezmění. Mnohdy býváme zklamáni, nebo dokonce zoufalí tváří v tvář našim pokračujícím bitvám a nenaplněným touhám – zvláště když nevíme, jestli děláme něco špatně, nebo jestli některé modlitby prostě nefungují. John Eldredge, autor řady bestsellerů, se s těmito otázkami pokouší vypořádat v knize Pohni horami. Nabízí nadějný přístup k modlitbě, která je účinná, vztahová a mnohými křesťany jen vzácně zakoušená. Ve světě plném nebezpečí, dobrodružství a zázraků máme k dispozici modlitby, které mohou proměnit události a záležitosti, jež jsou pro nás a pro Boha nejdůležitější. Kniha Pohni horami vám ukáže, jak zakusit sílu každodenní modlitby, naučit se hlavní typy modliteb – včetně modlitby intervenční, posvěcení, bojové a za uzdravení – a jak objevit intimitu modlitby srdce, naslouchat modlitbě a modlit se s biblickými texty.

Chcete si přečíst knihu?Pohni horami: Tvá modlitba může přinést změnu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Eldredge. Číst Pohni horami: Tvá modlitba může přinést změnu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY