Bike manuál: Kompletní údržba a servis jizdního kola

Bike manuál: Kompletní údržba a servis jizdního kola - Mark Storey, | Replicamaglie.com

...0767-4. EAN: 9788027107674. Objednací kód: NA325917 Roční prohlídka je jeden z velkých bonusů poskytovaných speciálkou SEDLÁČEK AUTHOR BIKE CENTRUM ... Bike manuál (James Witts; Mark Storey) > kniha | PreSkoly.sk ... . Je to dlouhodobě vyzkoušený a prověřený projekt přinášející velmi kladné reakce od našich zákazníků. Tyto prohlídky provádíme od 1. října do 28. února (pokud uplynulo od Vašeho nákupu 6 - 18 měsíců). „Roční prohlídka" představuje kompletní servis a ... Bike manuál obsahuje víc než 1 000 okomentovaných fotografií, na kterých najdete mnoho zajímavých tipů, jak vyměnit a seřídit jednotlivé komp ... Bike manual - Vyhledávání na Heureka.cz ... ... Bike manuál obsahuje víc než 1 000 okomentovaných fotografií, na kterých najdete mnoho zajímavých tipů, jak vyměnit a seřídit jednotlivé komponenty, jak provést základní nutnou údržbu i jaké nářadí k tomu použít. Kniha je určena pro silniční, horská, městská i treková kola. Bike manuál obsahuje víc než 1 000 okomentovaných fotografií, na kterých najdete mnoho zajímavých tipů, jak vyměnit a seřídit jednotlivé komponenty, jak provést základní nutnou údržbu i jaké nářadí k tomu použít. Kniha je určena pro silniční, horská, městská i treková kola. Domácí servis kol všechny části ahead bovdeny brzdy celé celé kolo kola lanko přehazovačka řazení řidítka sedlo silniční silniční - brzdy silniční - kola silniční - řazení silniční - řidítka střed vidlice...

INFORMACE

AUTOR
Mark Storey,
DIMENZE
4,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Bike manuál: Kompletní údržba a servis jizdního kola.pdf

POPIS

Nejprodávanější kniha o kolech přináší neocenitelné rady a postupy pro kompletní údržbu a péči o jízdní kola, které jistě ocení bikeři, cyklisté i servismani. Toto nové, v anglickém originále již sedmé, vydání bylo zásadně přepracované a aktualizované s ohledem na nejnovější vývoj v oboru. Bike manuál obsahuje víc než 1 000 okomentovaných fotografií, na kterých najdete mnoho zajímavých tipů, jak vyměnit a seřídit jednotlivé komponenty, jak provést základní nutnou údržbu i jaké nářadí k tomu použít. Kniha je určena pro silniční, horská, městská i treková kola. Je nejlepší dostupnou příručkou na trhu pro údržbu kol a základní pomůckou každého cyklisty.

Chcete si přečíst knihu?Bike manuál: Kompletní údržba a servis jizdního kola ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mark Storey,. Číst Bike manuál: Kompletní údržba a servis jizdního kola Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY