Meditace, snadno a rychle

Meditace, snadno a rychle - Lynne Lauren | Replicamaglie.com

...sahuje skutečně jednoduché recepty pro každý den i pro toho, kdo nechce trávit hodiny u plotny, ale zaroveň si rád pochutná na teplém a chutném jídle ... Meditace: snadno a rychle - eugenika.sk ... . Např. obyčejné jidlo ze surovin, které má člověk většinou stále doma - bramborová kaše se šunkou od kosti a smaženou cibulkou rozhodně stojí za ... Meditace je technika, která zklidní tělo a mysl přirozeným způsobem. Naučte se lépe soustředit, uvolnit, zvládat životní obtíže a nepříjemné situace. Kniha je moudrým a užitečným pomocníkem, který vás provede z ... Meditace: snadno a rychle DOBROVSKÝ s.r.o. ... . Naučte se lépe soustředit, uvolnit, zvládat životní obtíže a nepříjemné situace. Kniha je moudrým a užitečným pomocníkem, který vás provede základy meditování. Lynne Lauren vysvětluje, proč je meditace důležitá a jak snadné je s ní začít. Vím, zní to jako protimluv - meditace mají být uvolněné, klidné, člověk by měl zpomalit. Ale náš způsob života nás žene stále rychle dopředu (kam? za čím?). Z praxe trenérky paměti vím, že pro to, abychom si něco dokázali zapamatovat, je třeba soustředit se na příchozí informaci....

INFORMACE

AUTOR
Lynne Lauren
DIMENZE
11,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Meditace, snadno a rychle.pdf

POPIS

Meditace je technika, která zklidní tělo a mysl přirozeným způsobem. Naučte se lépe soustředit, uvolnit, zvládat životní obtíže a nepříjemné situace. Kniha je moudrým a užitečným pomocníkem, který vás provede základy meditování. Lynne Lauren vysvětluje, proč je meditace důležitá a jak snadné je s ní začít. Předkládá stručný přehled různých typů meditace a více než 50 základních postupů a vizualizací, které vám pomohu dosáhnout konkrétního, stanoveného cíle. Užitečný pomocník pro každého, kdo chce zpomalit, odbourat stres a zjistit, jak bohatý může život být.

Chcete si přečíst knihu?Meditace, snadno a rychle ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lynne Lauren. Číst Meditace, snadno a rychle Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY