Jak se Káťa naučila zavazovat tkaničku

Jak se Káťa naučila zavazovat tkaničku - Oldřich Růžička | Replicamaglie.com

...AN: 9788000050379. Záruka: 24 měsíců ... Jak naučit děti zavázat tkaničky? Ukažte jim tenhle ... ... ... Dlouho se dají nosit boty se suchým zipem, ale jednou prostě přijde ta doba, kdy je potřeba dítě naučit, jak zavázat tkaničky. Jestli nevíte, jakým způsobem vašeho potomka tkaničkový grif naučit, ukažte mu tenhle jednoduchý trik z videa. Jak se Káťa naučila zavazovat tkaničku Leporelo ve tvaru dětské botičky naučí děti přístupnou a hravou formou zavazovat tkaničky. Titul obsahuje jednoduchý motivační ... Knížka Jak se Káťa naučila zavazovat tkaničku ... . Titul obsahuje jednoduchý motivační příběh a pod sešněrovanými stránkami v jednotlivých krocích i ilustrovaný návod jak si tkaničku zavázat. Jak se Káťa naučila zavazovat tkaničku Autor: Růžička, Oldřich Nakladatel: Albatros B4U Publishing EAN: 9788000050379 ISBN: 978-80-00-05037-9 Ilustrace: Hetmerová, Alexandra Popis: 1× kniha, lepená, 16 stran, česky Rozměry: 9,2 × 18,2 cm Rok vydání: 2018 (2. vydání) Knížka Jak se Káťa naučila zavazovat tkaničku. Leporelo ve tvaru dětské botičky naučí děti přístupnou a hravou formou zavazovat tkaničky. ... jednoduchý motivační příběh a pod sešněrovanými stránkami v jednotlivých krocích i ilustrovaný návod jak si tkaničku zavázat. Rozměr knížky: 18 x 6 x 5 cm Jak se Káťa naučila zavazovat tkaničku. RŮŽIČKA Oldřich. Info: Albatros, 2018 (2.) EAN: 9788000050379 ISBN: 978-80-00-05037-9. Hodnocení: 0 hodnocení Jak se ... Jak se Káťa naučila zavazovat tkaničku. Oldřich Růžička. B4U Publishing. Jak se Káťa naučila zavazovat tkaničku. Oldřich Růžička. B4U Publishing Půvabné leporelo ve tvaru dětské botičky pro šikovné holčičky. Děti si přečtou jednoduchý motivační příběh a naučí se přístupnou a hravou formou zavazovat tkaničky. Naučte děti zavazovat tkaničku." Leporelo ve tvaru dětské botičky naučí děti přístupnou a hravou formou zavazovat tkaničky. Titul obsahuje jednoduchý motivační příběh a pod sešněrovanými stránkami v jednotlivých krocích i ilustrovaný návod jak si tkaničku zavázat. Jak se Káťa naučila zavazovat tkaničku. Oldřich Růžička, Alexandra Hetmerová. Leporelo ve tvaru dětské botičky naučí děti přístupnou a hravou formou zavazovat tkaničky. Titul obsahuje jednoduchý motivační příběh a pod sešněrovanými stránkami v jednotlivých krocích i ilustrovaný návod jak si tkaničku zavázat....

INFORMACE

AUTOR
Oldřich Růžička
DIMENZE
6,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak se Káťa naučila zavazovat tkaničku.pdf

POPIS

Leporelo ve tvaru dětské botičky naučí děti přístupnou a hravou formou zavazovat tkaničky. Titul obsahuje jednoduchý motivační příběh a pod sešněrovanými stránkami v jednotlivých krocích i ilustrovaný návod jak si tkaničku zavázat. V knize naleznete dva způsoby zavazování tkaniček, aby si mohl každý vybrat ten, který je mu bližší. Tkanička se dá z jednotlivých dírek vytáhnout stejně jako ze skutečné boty. Děti se tedy naučí nejen tkaničky zavazovat, ale zdokonalí si i svoji jemnou motoriku při navlékání tkaniček do dírek.

Chcete si přečíst knihu?Jak se Káťa naučila zavazovat tkaničku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Oldřich Růžička. Číst Jak se Káťa naučila zavazovat tkaničku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY