Smíchula čaruje

Smíchula čaruje - Lenka Rožnovská | Replicamaglie.com

...aruje - Lenka Rožnovská. Kouzelníků jsou plné knížky, ale žádný vám nevyčaruje tolik dobré nálady jako Smíchula! Smíchula je malý ... Smíchula čaruje | Flexibooks • docela jiné e-knihy ... ... Smíchula čaruje. 18.7.2018. Je to smíšek k pohledání, létá v kouzelném ořezávátku s kličkou a všechny zdraví nachichi. Řeč je o střapatém kouzelníčkovi Smíchulovi. Každé jeho kouzlo vydá na jednu pohádku a každá taková pohádka vyřeší jeden zapeklitý problém. Smíchula čaruje. Celkové hodnocení ... Všichni ho mají rádi. A jak by taky ne, vždyť Smíchula umí svým čarováním vyřešit každ ... Smíchula čaruje - Rožnovská Lenka | Knihy Grada ... . Smíchula čaruje. Celkové hodnocení ... Všichni ho mají rádi. A jak by taky ne, vždyť Smíchula umí svým čarováním vyřešit každý problém. Pomohl větru spravit flétnu, vyléčil nemocnou Terezku, naučil létat dědu Zoufalíka a určitě pobaví všechny milovníky pohádek. Smíchula čaruje. Rožnovská Lenka, Buchalová Bára. Je to smíšek k pohledání, létá v kouzelném ořezávátku s kličkou a všechny zdraví nachichi. Řeč je o střapatém kouzelníčkovi Smíchulovi. Každé jeho kouzlo vydá na jednu pohádku a každá taková p...

INFORMACE

AUTOR
Lenka Rožnovská
DIMENZE
12,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Smíchula čaruje.pdf

POPIS

Kouzelníků jsou plné knížky, ale žádný vám nevyčaruje tolik dobré nálady jako Smíchula! Smíchula je malý kouzelníček, ale jeho kouzla mají velkou moc. Kam tenhle střapatý smíšek přiletí, tam je veselo. Všichni ho mají rádi. A jak by taky ne, vždyť Smíchula umí svým čarováním vyřešit každý problém. Pomohl větru spravit flétnu, vyléčil nemocnou Terezku, naučil létat dědu Zoufalíka a určitě pobaví všechny milovníky pohádek.

Chcete si přečíst knihu?Smíchula čaruje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Rožnovská. Číst Smíchula čaruje Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY